Ekologiczny apel Kingi Rusin
ONS

Apel Rusin: Nie kładźmy sztucznych kwiatów na grobach!

Ekologiczny apel Kingi Rusin
ONS

Kinga Rusin jest jedną z gwiazd, które mocno angażują się w różnego rodzaju akcje związane z ekologią. Dziennikarka swoją twarzą promowała już m.in. inicjatywy takich organizacji jak WWF i Greenpeace. Gospodyni "Dzień Dobry TVN" w wywiadach często opowiada o swoim ekologicznym stylu życia. Zobacz: Tak Rusin wspiera uwięzionych w Rosji ekologów

Dziś na swoim Facebooku Kinga postanowiła zaapelować do swoich fanów, aby wybierając się na groby najbliższych nie kupowali sztucznych kwiatów.

- Apeluję, proszę, ostrzegam: nie kładźmy sztucznych kwiatów na grobach! Nie zutylizowane, będą się na naszych wysypiskach śmieci rozkładać kilkaset lat zatruwając środowisko. Myśląc o tych, którzy odeszli pomyślmy też o tych którzy przyjdą.


Czyżby dziennikarka miała zostać teraz głównym show-biznesowym ekspertem od ekologii? Rusin w swoich słowach ma sporo racji. Ponadto sztuczne kwiaty naszym skromnym zdaniem w każdej sytuacji wyglądają odrobinę kiczowato.

Popieracie apel Kingi?Rusin pokazała zdjęcia z ostatniej sesji. PRZED I PO retuszu:

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49