Party Stories
Kim jest żona Szymona Hołowni?
EastNews
Newsy

Kim jest żona Szymona Hołowni? Czy to ona będzie Pierwszą Damą? Zobaczcie!

Start Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich w 2020 roku wzbudził ogromną sensację nie tylko w świecie polityki, ale i show-biznesu. Prezenter i publicysta w związku z kandydaturą zrezygnował z prowadzenia show "Mam talent" po 12 latach. Wszyscy jednak zastanawiają się, jak wygląda życie rodzinne Szymona o którym mówi bardzo niewiele! Kto zostałby Pierwszą Damą, gdyby Hołownia wygrał wybory? Poznajcie szczegóły!

Szymon Hołownia w "Maglu towarzyskim". Odchodzi z Mam talent?! WIDEO

Żona Szymona Hołowni. Będzie Pierwszą Damą?

Szymon Hołownia w świecie show-biznesu funkcjonuje od kilkunastu lat, ale o jego życiu prywatnym wciąż wiadomo niewiele. W wieku 38 lat poznał Urszulę Brzezińską, młodszą o 8 lat pilot, który służy w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Poznali się na planie "Mam talent":

Kręciliśmy materiał w "Mam talent", udawaliśmy pilotów z "Top Gun", którzy chodzą w zachodzącym słońcu pasem startowym. I tak to się wszystko potoczyło, że spotkaliśmy się z moją przyszłą żoną - cytuje Szymona "Dobry tydzień". 

Dzieci Szymona Hołowni

Dwa lata temu Szymon Hołownia został ojcem, doczekał się córeczki, Manii. Wraz z całą rodziną mieszkają pod Warszawą. Czy to one będą najbardziej wspierać dziennikarza w wyborach prezydenckich? Na pewno! A Wy oddacie na niego głos?

Tak wygląda żona Szymona Hołowni. Czy zostanie Pierwszą Damą?

Zagłosujecie na niego? 

Szymon Hołownia w Dzień Dobry TVN
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Szymon Hołownia w Maglu towarzyskim
TV-Show
Szymon Hołownia w "Maglu towarzyskim". Odchodzi z Mam talent?! WIDEO

Szymon Hołownia będzie gościem kolejnego odcinka programu Karoliny Korwin Piotrowskiej "Magiel towarzyski" w TVN Style. Dziennikarz odkąd prowadzi "Mam talent" musi dementować plotki o tym, że odchodzi z show. Jak jest tym razem? Czy rzeczywiście pożegna się z rolą prowadzącego show? Przez pierwsze trzy edycje odchodziłem co roku, ale to było męczące, na razie nie odchodzę z Mam talent. Ten program trwa, rozwija się, bo jest różnorodny, to nie jest program sfokusowany na tańczących i śpiewających - przekonuje Szymon. Całość wywiadu z Szymonem Hołownią - już w sobotę o 22:30 w TVN Style.   Zobacz także:  Powstaje film o Dariuszu Michalczewskim! "Polski Rocky dla biednych..."   Szymon Hołownia gościem Magla towarzyskiego. Szymon Hołownia z psem Cudną.   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner