Doda o nowym facecie
Akpa

Doda wywołała burzę zdjęciami z nowym facetem. Po Nergalu i Majdanie ma nową zasadę

Doda o nowym facecie
Akpa

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Polsatu, na której przedstawiono artystów występujących na wielkim koncercie sylwestrowym stacji, show skradła Doda. Piosenkarka pojawiła się na niej nieco spóźniona, przyciągając wzrok odważną stylizacją. Przypomnijmy: Doda największą gwiazdą konferencji Sylwestra z Polsatem. Odsłoniła nogi na mrozie

Wokalistka wzbudziła sensację nie tylko z powodu swojej kreacji czy planów wjechania na "wielkim sprzęcie" podczas samego koncertu. Wszyscy plotkowali bowiem o jej nowym facecie, z którym spędziła ostatnio romantyczne wakacje. W rozmowie z "Faktem" Doda przyznała, że jest zakochana i szczęśliwa, ale nie zamierza epatować ukochanym na salonach. Twierdzi, że poprzednie medialne związki nauczyły ją, aby takich zachowań unikać, bo nigdy nie skończyło się to dla niej dobrze.
 

Wyciągnęłam lekcje z przeszłości. Nigdy się to dobrze nie kończyło, nie potrzebuję tego. Jest mi dobrze tak jak jest i jestem szczęśliwa! - potwierdza w rozmowie z "Faktem" gwiazda.


Myślicie, że wytrwa w swoim postanowieniu?

Zobacz: Zakochana Doda na wakacjach. Wiemy gdzie odpoczywa z nowym facetemNowy facet Dody

Doda na konferencji sylwestrowej Polsatu:

Więcej na temat Doda Cannes nowy facet Dody
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33