Kim jest Dariusz Kmiecik. Dariusz Kmiecik nie żyje. Śmierć Dariusza Kmiecika. Nie żyje Brygida Frosztęga-Kmiecik.
YouTube
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Tragedia w Katowicach. Nie żyje dziennikarz TVN, jego żona i 2-letni syn

Śmierć rodziny oficjalnie potwierdzona

To smutny dzień dla polskiego dziennikarstwa. Stacja TVP Info szef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa poinformował, że znaleziono ciała dziennikarza TVN24 Dariusza Kmiecika, jego żony Brygidy Frosztęgi-Kmiecik oraz ich dwuletniego syna Jeremiasza.

Zwłoki ofiar wydobyto z gruzów kamienicy. W czwartek nad ranem w centrum Katowic doszło do wybuchu gazy w kamienicy, w której mieszkały ofiary, co spowodowało zawalenie się części budynku. Ratownicy na poszukiwania ciał zaginionych poświęcili kilkanaście godzin i około północy potwierdził się najgorszy scenariusz.

Rodzinie ofiar przekazujemy wyrazy współczucia.

Zobacz: Zmarł słynny dziennikarz. Przegrał walkę z ciężką chorobą

Kim jest Dariusz Kmiecik. Dariusz Kmiecik nie żyje. Śmierć Dariusza Kmiecika. Nie żyje Brygida Frosztęga-Kmiecik.

Kim jest Dariusz Kmiecik. Dariusz Kmiecik nie żyje. Śmierć Dariusza Kmiecika. Nie żyje Brygida Frosztęga-Kmiecik.

Andrzej Duda i  Beata Szydło skladają kondolencję rodzinom ofiar zamachów w Brukseli
East News
Newsy
Andrzej Duda o atakach terrorystycznych w Brukseli: "Jestem zszokowany!". Co powiedziała Beata Szydło?
Andrzej Duda o atakach terrorystycznych w Brukseli: "Jestem zszokowany!". Co powiedziała Beata Szydło?

Andrzej Duda i Beata Szydło złożyli kondolencje rodzinom ofiar zamachów terrorystycznych w Brukseli. Prezydent skomentował tragiczne wydarzenia, do których rano doszło w Brukseli, gdzie w serii zamachów zginęło 21 osób a wiele zostało rannych.  Niestety, według doniesień medialnych, liczba osób poszkodowanych wciąż wzrasta. Jestem zszokowany informacjami o zamachach w Brukseli. Wojna z terrorem jest naszym wspólnym obowiązkiem. Kondolencje dla rodzin Ofiar  -  Andrzej Duda napisał na Twitterze. Beata Szydło z kolei zwołała posiedzenie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Tuż przed spotkaniem, pani premier pojawiła się na konferencji prasowej. Dzisiejszy dzień miał wyglądać zupełnie inaczej, ale tragedia w Brukseli zweryfikowała nasze plany. W tej chwili najważniejsze jest to co dzieje się właśnie tam. Myślami jesteśmy w Brukseli. Modlitwą za ofiary. Mamy nadzieję, że ta tych ofiar nie będzie już więcej, ale wszyscy dzisiaj myślimy co stało się właśnie tam. Najważniejsze jest bezpieczeństwo Polskich obywateli w tej chwili, za chwile rozpocznie się posiedzenie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Zamachy w Brukseli skomentował także Ryszard Petru . Polityk w rozmowie z dziennikarzami nie ukrywa emocji i obawia się o bezpieczeństwo Polski podczas zbliżających się m.in. Światowych Dni Młodzieży. Petru wspomina nawet o trzeciej wojnie światowej... T o jest swego rodzaju nowa wojna, która trwa. To przecież kolejny zamach i to jest seria zamachów. Nie chcę powiedzieć, że to jest trzecia wojna światowa, ale coś jest na rzeczy. To znaczy mamy wroga, który jest ukryty i który w każdej chwili może uderzyć z zaskoczenia. Zobacz także: Kinga Duda podpadła rodzicom. Andrzej Duda był bardzo niezadowolony! Dlaczego?   Prezydent składa kondolencje na Twitterze. Beata Szydło skomentowała tragiczne...

Centrum Zdrowia Dziecka
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Zarażony pracownik w Centrum Zdrowia Dziecka! Czy pacjenci są bezpieczni?
Koronawirus w Polsce. Zarażony pracownik w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Dyrektor Instytutu "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" opublikował w sieci oświadczenie w którym poinformował, że u jednego z pracowników placówki wykryto koronawirusa!  Marek Migdał przyznał, że ustalono już z kim osoba zarażona miała kontakt. Wszyscy z bezpośredniego kontaktu są poddawane badaniom.  Szanowni Państwo, w dniu wczorajszym u jednego z pracowników naszego Instytutu rozpoznany został COVID-19. W związku z tym wdrożono działania epidemiologiczne.nUstalono listę kontaktów, osoby z bezpośredniego kontaktu poddawane są badaniom. O sprawie powiadomiony jest sanepid. O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco. dr n.med. Marek Migdał Dyrektor Instytutu "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"- czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie placówki medycznej.  Radio dla Ciebie, powołując się na Katarzynę Gardzińską z Centrum Zdrowia Dziecka, informuje, że placówka normalnie funkcjonuje.  Przypominamy, że do tej pory w Polsce wykryto już 251 zakażeń koronawirusem - w naszym kraju jest pięć ofiar śmiertelnych.  Zobacz także:  Grupa krwi a ryzyko zachorowania na koronawirusa! Osoby z którą grupą krwi są najbardziej narażone? Pracownik Centrum Zdrowia Dziecka zarażony koronawirusem.  

Mariusz Krakowiak nie żyje
Facebook
Newsy
Tajemnicza śmierć młodego aktora. Miał zaledwie 24 lata
Rodzina i przyjaciele pogrążeni w żałobie

Przykre informacje prosto z Gniezna - nie żyje Mariusz Krakowiak, 24-letni obiecujący aktor. Mężczyzna wypadł z balkonu z pierwszego piętra kamienicy w centrum miasta. Krakowiak został natychmiast przetransportowany do szpitala. Niestety, obrażenia były tak duże, że lekarze nie mogli go uratować. Mariusz zmarł w ubiegłą niedzielę. Policja bada przyczyny tragedii.  Zobacz:  Żona Williamsa wyjawia bolesne tajemnice. Aktor zmagał się z poważną chorobą i nie tylko Krakowiak studiował na 5. roku Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. W gnieźnieńskim teatrze im. Aleksandra Fredry przygotowywał przedstawienie dla dzieci „Pinokio”. Miał za sobą epizod w popularnym serialu "Komisarz Alex". Jego rodzina i przyjaciele są pogrążeni w żałobie. Składamy szczere kondolencje.  Zobacz:  Adele i Obama nie miały wstępu na pogrzeb Joan Rivers. Uzasadnienie zwala z nóg Życie i śmierć Robina Williamsa:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner