Agnieszka Chylińska tatuaż na twarzy
Instagram

Kiedy nie może koncertować i występować w "Mam talent" - pisze. Agnieszka Chylińska w tym roku wydaje aż dwie książki! Czy zmienia zawód? na pon

Agnieszka Chylińska tatuaż na twarzy
Instagram

Właśnie ukazała się jej nowa książka dla dzieci, a ona… już pisze następną! Czy Agnieszka Chylińska  zainspirowała się pandemią?

Kiedy zatrzymały się niemal wszystkie moje sprawy zawodowe i zamknęłam się w domu, od razu pomyślałam, że nie będę marudzić, tylko spożytkuję energię na coś pozytywnego, mówi  Agnieszka Chylińska.

Co Agnieszka Chylińska robiła podczas pandemii?

Okazałam się kreatywna w kuchni i ogrodzie. Wymalowałam pół mieszkania. Dostałam też piątkę z polaka i wiem już, że nieźle pamiętam matematykę na poziomie klasy trzeciej", śmieje się wokalistka.

Choć w filmikach zamieszczanych na Instagramie przyznaje, że domowa szkoła dla trójki dzieci nieźle dała jej w kość, znalazła czas na napisanie szóstej części sagi o najmłodszym synu państwa Zezików. „Dzielny Oczak” właśnie ma premierę, a jego autorka już zaczęła pisać kolejną książkę dla dzieci! Tym razem z zupełnie nowymi bohaterami. Temat? Będzie to opowieść o dziecku, które potrzebuje szczególnej opieki. Książka zostanie wydana jeszcze w 2020 roku! A kiedy Agnieszka wróci na scenę. Ma nadzieję, że już we wrześniu.

Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż

Więcej w najnowszym "Party".

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na okładce Party

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43