Katarzyna Zielińska w ciąży na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS

Ciąża Zielińskiej na imprezie Polsatu: Maserak głaskał po brzuszku, a Ibisz...

Katarzyna Zielińska w ciąży na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS

Katarzyna Zielińska konsekwentnie nie potwierdza doniesień o ciąży, ale jej wizyty na salonach i coraz bardziej obszerne kreacje zdają się mówić więcej, niż chciałaby tego sama aktorka. To wprawdzie pierwsze miesiące, ale Zielińska skrzętnie stara się ukryć wszelkie krągłości. Przypomnijmy: Ciężarna Zielińska próbuje ukryć krągłości. Przyszła na imprezę z mężem

Wczoraj gwiazda pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat. Kasia dołączyła bowiem do obsady serialu "Przyjaciółki", a nowi koledzy postanowili przyjąć ją wyjątkowo ciepło. Najpierw gorąco przywitał ją Rafał Maserak, który był kiedyś jej partnerem w "Tańcu z Gwiazdami". Tancerz pogładził koleżankę czule po brzuszku i oboje powspominali przez chwilę "stare czasy". Na bezpośredniość pozwolił sobie też Krzysztof Ibisz, który przedstawiał nowe gwiazdy stacji.
 

Witamy Kasię Zielińską - wyglądasz pięknie, promieniejesz... Gratulacje... Jak coś! - wypalił prezenter.


Aktorka przyjęła komplement z uśmiechem, choć widać było, że nie czuła się zbyt komfortowo z faktem, iż nagle tematem numer jeden stał się jej błogosławiony stan.

Zobacz: Zielińska do tej pory trzymała restrykcyjną dietę. W ciąży ma bardzo typowe zachcianki

 

Gwiazdy na prezentacji ramówki Polsatu:

Przeładuj

Julia Wieniawa szczerze o swoich obawach związanych z "Tańcem z gwiazdami"? "To jest najgorsze..."

zobacz 01:01