Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Katarzyna Zielińska w ciąży na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS
Newsy

Ciąża Zielińskiej na imprezie Polsatu: Maserak głaskał po brzuszku, a Ibisz...

Jak zareagowała?

Katarzyna Zielińska konsekwentnie nie potwierdza doniesień o ciąży, ale jej wizyty na salonach i coraz bardziej obszerne kreacje zdają się mówić więcej, niż chciałaby tego sama aktorka. To wprawdzie pierwsze miesiące, ale Zielińska skrzętnie stara się ukryć wszelkie krągłości. Przypomnijmy: Ciężarna Zielińska próbuje ukryć krągłości. Przyszła na imprezę z mężem

Wczoraj gwiazda pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat. Kasia dołączyła bowiem do obsady serialu "Przyjaciółki", a nowi koledzy postanowili przyjąć ją wyjątkowo ciepło. Najpierw gorąco przywitał ją Rafał Maserak, który był kiedyś jej partnerem w "Tańcu z Gwiazdami". Tancerz pogładził koleżankę czule po brzuszku i oboje powspominali przez chwilę "stare czasy". Na bezpośredniość pozwolił sobie też Krzysztof Ibisz, który przedstawiał nowe gwiazdy stacji.
 

Witamy Kasię Zielińską - wyglądasz pięknie, promieniejesz... Gratulacje... Jak coś! - wypalił prezenter.


Aktorka przyjęła komplement z uśmiechem, choć widać było, że nie czuła się zbyt komfortowo z faktem, iż nagle tematem numer jeden stał się jej błogosławiony stan.

Zobacz: Zielińska do tej pory trzymała restrykcyjną dietę. W ciąży ma bardzo typowe zachcianki

Katarzyna Zielińska w ciąży na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu

 

Gwiazdy na prezentacji ramówki Polsatu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roma Gąsiorowska spodziewa się dziecka
ONS
Newsy
Nowa gwiazda TVN-u jest w ciąży! Tabloid ujawnia płeć dziecka
Chłopiec czy dziewczynka?

Baby boom w polskim show-biznesie zdaje się nie mieć końca. Ostatnio do grona szczęśliwych mam i to po raz drugi dołączyła Anna Mucha . Aktorka chwali sobie macierzyństwo, choć ostatnio przyznała, że dwie pociechy to już całkiem sporo i czasem brakuje po prostu czasu dla siebie. Przypomnijmy: Mucha ma ręce pełne roboty przy dwójce dzieci. Nie ma nawet czasu na... Wkrótce powiększy się rodzina kolejnej aktorki. Jak donosi "Fakt", Roma Gąsiorowska jest w piątym miesiącu ciąży, a tuż przed wakacjami przywita na świecie córkę. Gwiazda pojawiła się wczoraj na konferencji wiosennej ramówki TVN, ale sprytnie ukryła ciążowe krągłości pod luźniejszą bluzką. To będzie drugie dziecko aktorki, ma ona już  bowie 2-letniego syna Klemensa z Michałem Żurawskim . Gąsiorowskiej wiedzie się również w życiu zawodowym - już za kilka tygodni na ekranach telewizorów zadebiutuje serial "Sama Słodycz", gdzie gra jedną z głównych ról. Gratulujemy! Zobacz: Roma Gąsiorowska ostro krytykuje zbotoksowane koleżanki Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN:

Płeć dziecka Katarzyny Zielińskiej
ONS
Newsy
Zielińska jest już w zaawansowanej ciąży. Tabloid ujawnił płeć jej dziecka
Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Katarzyna Zielińska początkowo niechętnie komentowała doniesienia o swojej ciąży, wręcz im zaprzeczając. Z czasem jednak, gdy krągłości zaczęły być coraz bardziej widoczne, coraz chętniej eksponuje swój błogosławiony stan. Aktorka pieczołowicie przygotowuje się do roli mamy. Przypomnijmy: Poród Zielińskiej coraz bliżej. Umeblowała już pokój dla dziecka Gwiazda wciąż nie chce zdradzić żadnych szczegółów, ale nieocenione w tej sytuacji okazują się tabloidy, które zdążyły już dowiedzieć się, jakiej płci będzie dziecko Katarzyny. Jak donosi "Fakt", Zielińska już niebawem przywita na świecie syna. Przyszła mama i jej mąż ponoć nie posiadają się ze szczęścia. Spekuluje się, że poród gwiazdy zaplanowany jest na początek przyszłego roku. Zobacz: Bizuu projektuje dla Zielińskiej w ciąży. Jakie Kasia ma wymagania?   Ciężarna Kasia Zielińska na salonach:

Zielińska dostosowuje pracę do ciąży
akpa
Newsy
Ciężarna Zielińska idzie w ślady Kożuchowskiej. Zaplanowała najbliższe miesiące
Aktorka wie jak wszystko pogodzić

Informacja o ciąży Kasi Zielińskiej wywołała w polskim show-biznesie spore zamieszanie. Aktorka wprawdzie zdementowała te doniesienia, ale dobrze poinformowane źródła twierdzą, że to celowe zagranie z jej strony. Gwiazda chce bowiem uniknąć zbyt dużego zainteresowania jej stanem i przejść przez ciążę w spokoju i z dala od kamer. Z uwagi na ciążę Kasia zmieniła już swoje wakacyjne plany. Przypomnijmy: Zielińska przez ciążę zmieniła wakacyjne plany. Pochwaliła się fotkami z urlopu A jak ciąża wpłynie na obowiązki zawodowe Zielińskie? W końcu czekają ją naprawdę pracowite tygodnie na planie "Przyjaciółek" i nowego serialu "O mnie się nie martw". Tygodnik "Gwiazdy" donosi, że aktorka tak umiejętnie ustawiła swój grafik, że gdy ciąża wejdzie już w zaawansowany stan, ona będzie mogła cieszyć się odpoczynkiem. Zielińska zakończy bowiem niedługo zdjęcia do wspomnianych "Przyjaciółek", a w produkcji TVP krągłości ukryje pod obszerną togą - zagra tam w końcu prawniczkę.   Kaśka jest perfekcjonistką. Wszystko zawsze ma dokładnie zaplanowane. Rodzina dla Kasi jest najważniejsza, ale przecież w dzisiejszych czasach nie trzeba dla niej rezygnować z kariery - zdradza znajoma Zielińskiej w rozmowie z "Gwiazdami". Myślicie, że jej ciąża wywoła tyle zainteresowania, co błogosławiony stan Kożuchowskiej? Zobacz: Zielińska do tej pory trzymała restrykcyjną dietę. W ciąży ma bardzo typowe zachcianki Kasia Zielińska po raz pierwszy w ciąży na imprezie:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner