Katarzyna Zielińska urodziła
Instagram

Katarzyna Zielińska urodziła! "najcudowniejszy prezent pod choinkę"! Ma chłopca czy dziewczynkę?

Katarzyna Zielińska urodziła
Instagram

Katarzyna Zielińska urodziła! Aktorka właśnie podzieliła się tą wspaniałą wiadomością na swoim Instagramie. Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że gwiazda urodzi synka. I wreszcie jest! Jak pisze Kasia, nie mogła sobie wyobrazić czegoś piękniejszego:

Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudnowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza. ❤️ ❤️ ❤️ - napisała Kasia na Instagramie

Czyż to nie piękne? Spójrzcie tylko na tę rączkę! Przesłodkie.

Kasi Zielińskiej gratulujemy dzidziusia, i życzymy najwspanialszych rodzinnych świąt. Ale przecież w takim towarzystwie muszą być cudowne!

Katarzyna Zielińska urodziła
Instagram

 

Jak pisaliśmy, na maleństwo czeka niespodzianka od starszego brata - akcesoria, zabawki, a nawet ubranka. Różnica wieku między dziećmi Kasi Zielińskiej wynosić będzie niecałe trzy lata. Jakie imię będzie nosić drugie dziecko aktorki? Tego ciągle jeszcze nie wiadomo.

 

Starszy brat już czeka na wspólne zabawy :)

Ciężarna Katarzyna Zielińska z rodziną na farmie dyń

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04