Katarzyna Figura zagra Violettę Villas
ONS/EastNews

Katarzyna Figura zagra Violettę Villas

Katarzyna Figura zagra Violettę Villas
ONS/EastNews

Po wielkim sukcesie serialu o Annie German TVP postanowiło wyprodukować kolejny serial. Nowy serial telewizji publicznej będzie opowiadał o życiu Violetty Villas. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że pojawi się w nim Joanna Moro, która po raz kolejny wcieli się w postać Anny German.

W naszym scenariuszu do spotkania Villas i German dochodzi za kulisami opolskiego festiwalu. Obie tam rozmawiają o doświadczeniach emigracyjnych" - mówił wówczas Wojciech Fułek, były wiceprezydent Sopotu, który odpowiada za produkcję.

Zobacz: Joanna Moro znowu jako Anna German. Tym razem w innym serialu


Okazuje się, że w postać Violetty Villas wcieli się Katarzyna Figura. Aktorka, która ma na swoim koncie role w takich hitach jak: "Pociąg do Hollywood", "Autoportret z kochanką" czy "Kiler", będzie mogła pochwalić się swoimi umiejętnościami aktorskimi w serialu o nieżyjącej legendzie polskiej sceny muzycznej.
W serialu chcemy pokazać, jak skromna dziewczyna z prowincji wyfrunęła w wielki świat. I jak sobie w tym świecie poradziła. A potem, jak wróciła do kraju, w którym nie przez wszystkich była akceptowana i rozumiana- zdradził Wojciech Fułek w "Dzienniku Bałtyckim".

Już nie możemy doczekać się nowego serialu TVP. Będziecie oglądać?

Zobacz też: Gwiazdy na gali wręczenia Diamentowego Klapsa Filmowego. Zachwyciła nas Katarzyna Figura


Katarzyna Figura na gali wręczenia Diamentowego Klapsa Filmowego


Katarzyna Figura na gali wręczenia nagród 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni


Violetta Villas

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43