Gwiazdy śledzą występy Polaków na mundialu w Katarze, a wśród nich są także Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Jedna z najgorętszych par show-biznesu nie przegapiła okazji, by pochwalić się w mediach społecznościowych, jak wspólnie kibicuje Biało-Czerwonym. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" rozsiedli się wygodnie na kanapie w rodzinnym gronie.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie przeżywają sportowe emocje

Gra reprezentacji Polski na mundialu dostarcza wiele emocji gwiazdom show-biznesu. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wylądowali na kanapie w salonie, by śledzić mecz z Arabią Saudyjską. Prezenterzy usiedli blisko siebie w romantycznych objęciach.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy znikną z życia publicznego?! "Będziemy chcieli dać sobie chwilę"

Instagram @katarzynacichopek

Na kanapie znalazło się jedno z dzieci, które usiadło tuż obok Katarzyny Cichopek. Niewykluczone, że towarzyszył im jeszcze jeden kibic, ponieważ ktoś musiał zrobić to zdjęcie. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" pochwalili się zdjęciem na swoich profilach.

Nic dziwnego, że Maciej Kurzajewski żyje sportowymi emocjami. Partner Katarzyny Cichopek na czas mundialu w Katarze prowadzi studio w TVP Sport, w którym wraz z ekspertami omawia mecze.

Zobacz także

Zobacz także: Anna Lewandowska kibicuje Robertowi Lewandowskiemu z trybun w meczu z Arabią Saudyjską

Reklama

Mundialem żyje obecnie cała Polska. Marina Łuczenko-Szczęsna kibicowała razem z Idą Nowakowską i innymi gwiazdami TVP.

Reklama
Reklama
Reklama