Party Stories
Płeć dziecka Katarzyny Zielińskiej
ONS
Newsy

Zielińska jest już w zaawansowanej ciąży. Tabloid ujawnił płeć jej dziecka

Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Katarzyna Zielińska początkowo niechętnie komentowała doniesienia o swojej ciąży, wręcz im zaprzeczając. Z czasem jednak, gdy krągłości zaczęły być coraz bardziej widoczne, coraz chętniej eksponuje swój błogosławiony stan. Aktorka pieczołowicie przygotowuje się do roli mamy. Przypomnijmy: Poród Zielińskiej coraz bliżej. Umeblowała już pokój dla dziecka

Gwiazda wciąż nie chce zdradzić żadnych szczegółów, ale nieocenione w tej sytuacji okazują się tabloidy, które zdążyły już dowiedzieć się, jakiej płci będzie dziecko Katarzyny. Jak donosi "Fakt", Zielińska już niebawem przywita na świecie syna. Przyszła mama i jej mąż ponoć nie posiadają się ze szczęścia.

Spekuluje się, że poród gwiazdy zaplanowany jest na początek przyszłego roku.

Zobacz: Bizuu projektuje dla Zielińskiej w ciąży. Jakie Kasia ma wymagania?

 

Ciężarna Kasia Zielińska na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Zielińska o swojej ciąży
ONS
Newsy
Zielińska pierwszy raz skomentowała swoją ciążę. Zrobiła to w tabloidzie
Długo nie kazała czekać na oficjalne stanowisko

Co prawda prym wśród ciąż gwiazd wiedzie Małgorzata Kożuchowska , ale niedawno do zacnego grona dołączyła Katarzyna Zielińska . Podobno aktorka jest w pierwszym trymestrze błogosławionego stanu, a poród zejdzie się dokładnie z czasem, kiedy zakończy się przyszłoroczna wiosenna ramówka. Oznacza to nic więcej, jak tyle, że Kasia na brzuszku może ugrać całkiem sporo. Ale zanim wybiegniemy w przyszłość, warto zacytować komentarz samej Zielińskiej. Zobacz: Zielińska pochwaliła się, co je w ciąży Celebrytka po raz pierwszy odniosła się do rewelacji na temat ciąży. W rozmowie z "Twoim Imperium" skwitowała plotki krótko:   Zdecydowanie nic mi nie wiadomo, żebym spodziewała się dziecka. Czyżby Kasia kokietowała? W końcu na ostatnich imprezach nie robiła nic innego, jak tylko zasłaniała brzuszek dużymi torebkami. Przypomnijmy: Zielińska już ukrywa ciążę Pierwsza impreza Zielińskiej w ciąży:

Płeć dziecka Katarzyny Zielińskiej
ONS
Newsy
Kożuchowska ma syna, a Zielińska? Znamy płeć dziecka Katarzyny
Gwiazda ma już pomysł na imię

Poród Katarzyny Zielińskiej zbliża się wielkimi krokami. Od kilku miesięcy aktorka szykuje wyprawkę dla noworodka, a przy okazji korzysta również z rad bardziej doświadczonych koleżanek, m.in. Małgorzaty Sochy . Gwiazda pomogła ustrzec ją od błędów, które często popełniają młode mamy. Przypomnijmy: Socha powstrzymała Zielińską przed macierzyńskim błędem Kasia ostatnie tygodnie ciąży spędza na buszowaniu po sklepach. Jej znajomi podczas imprezy "baby shower" zadbali, aby wśród otrzymanych prezentów znalazło się wszystko to, czego potrzebuje młoda mama. A w jakim kolorze były niespodzianki? Głównie postawiono na niebieski, bowiem jak dowiedział się "Flesz", aktorka poznała płeć dziecka i będzie to synek! Przyszli rodzice myślą już także o imieniu. Na pewno będzie ono tradycyjne, jednak wszelkie propozycje ciągle ulegają zmianom: Na pewno będzie tradycyjne. Kasia i Wojtek zapisują sobie pomysły ale myślą, też nad kilkoma imionami, które nosiły ważne osoby w ich rodzinach - zdradza przyjaciółka Zielińskiej Nam pozostaje życzyć szczęśliwego porodu. Zobacz: Ostatnie publiczne wyjście Kasi Zielińskiej przed porodem Katarzyna Zielińska z zaokrąglonym brzuszkiem:

Katarzyna Zielińska w czwartym miesiącu ciąży
ONS
Newsy
Niedziela to ulubiony dzień bliskich ciężarnej Zielińskiej. Nie bez powodu
W którym miesiącu jest aktorka?

Odkąd w mediach pojawiła się informacja o ciąży Katarzyny Zielińskiej , fotoreporterzy nie odstępują jej nawet na krok. Choć aktorka nie potwierdziła oficjalnie plotek, coraz trudniej ukryć jest jej ciążowy brzuszek. Przypomnijmy:  Zielińska pierwszy raz z zaokrąglonym brzuszkiem. Kasia już nie ukrywa ciąży Jak informuje "Flesz", gwiazda jest w czwartym miesiącu. Katarzyna nie zamierza jednak rezygnować z pracy. Aktorka gra obecnie aż w trzech serialach, a na planie pojawia się już o 6 rano. To jednak nie koniec - Zielińska planuje również nagranie aż dwóch płyt, dlatego odpoczynek schodzi na dalszy plan . Jak mówi jej znajoma, błogosławiony stan nie przeszkadza aktorce brać udziału w nowych projektach: Kasia uważa, że ciąża to nie choroba. Chce pracować tak długo, jak się da. Na razie czuje się świetnie i tak wygląda . Postanowiła się tym zająć teraz, bo wkrótce może mieć jeszcze więcej zajęć. Chce nagrać dwie płyty. Kasia odpoczywa w niedzielę. To dzień tylko dla niej i rodziny. - mówi Fleszowi jej znajoma Mamy nadzieję, że Kasia się nie przepracuje.  Zobacz:  Ciężarna Zielińska w tabloidzie: Najważniejszy jest płodozmian Splash Zielińskiej w programie Agaty Młynarskiej: 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner