Party Stories
Kasia Cichopek pokazała pisankę
AKPA
Newsy

Cichopek pochwaliła się palemką wielkanocną

Kasia już poczuła Wielkanoc

Za chwilę Wielkanoc, co oznacza, że będziemy mieli okazję zobaczyć jak gwiazdy przygotowują się do świąt. Jako pierwsza rodzinny klimat poczuła Kasia Cichopek, która w rytm katolickiej zasady - wczoraj świętowała Niedzielę Palmową. "Sexy mama" na swój profil na Facebooku wrzuciła zdjęcie z palemką, symbolem zbliżających się świąt.

Tradycja nakazuje, że palemka ma być wykonana z gałęzi wierzbowej. Kasia zdecydowała się ozdobić ją kwiatkami z bibuły, które wykonała wspólnie z synem. Jak oceniacie ich rodzinne dzieło?

Kasia Cichopek z palemką wielkanocną


Kasia Cichopek z palemką wielkanocną

Zobacz jak gwiazdy pomalowały swoje pisanki:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Imię córki Kasi Cichopek. Jak ma na imię córka Kasi Cichopek?
ONS
Newsy
Jakie imię dla córki wybrała Kasia Cichopek? "Nigdy nie wyjdzie z mody"
Synka nazwała Adaś, a córkę?

W ubiegłym tygodniu Kasia Cichopek przywitała na świecie swoje drugie dziecko. O porodzie aktorka poinformowała media na blogu jednocześnie prosząc o uszanowanie jej prywatności przynajmniej w okresie świąt. Na niewiele się to zdało, bo już na drugi dzień w sieci krążyły zdjęcia paparazzi Cichopek opuszczającej szpital. Zagadką natomiast pozostawało imię córki gwiazdy. "Na pewno nie nazwie jej imieniem Zosia, bo jest już zajęte" - mówiła kilka tygodni temu AfterParty.pl Aldona Wleklak , menadżerka Cichopek. Teraz magazyn "Party" dowiedział się, że aktorka nazwała córkę imieniem Hania . - Tak jak przy Adasiu, Kasia wybrała tradycyjne polskie imię, które nigdy nie wyjdzie z mody - mówi znajoma Kasi, dodając: - Poród odbył się w jednej z warszawskich prywatnych klinik . Marcin cały czas był przy niej, a gdy urodziła zadzwonił do przyjaciół i znajomych z dobrą wiadomością. Kasi jeszcze raz gratulujemy i życzymy spokojnych świąt. Zobacz: Cichopek wybrała imię dla córki? Ostatnie zdjęcia ciężarnej Kasi Cichopek:

Choinka Eweliny Lisowskiej
ONS
Newsy
Lisowska pochwaliła się choinką. Zdecydowała się na ozdoby inne niż rok temu
Porównajcie oba drzewka

Gwiazdy na swoich profilach społecznościowych takich jak Instagram czy Facebook dzielą się nie tylko sprawami zawodowymi. Swoim wiernym fanom serwują odrobinę prywatności i pokazują różne zdjęcia obrazujące ich codzienność. Czasami artyści i celebryci pokazują zbyt wiele, co nie wychodzi im na dobre. Zobacz: Instagram zablokował Rihannę za nagie zdjęcia. Wróciła w swoim stylu Teraz przed okresem bożonarodzeniowym w internecie możemy podpatrzeć jak gwiazdy przygotowują się do świąt. Niedawno na swoim blogu Kasia Tusk pochwaliła się choinką, która została ścięta w hodowli świerków, gdzie co roku zaopatruje się w drzewko. Dodała również sentymentalny wpis dotyczący tego wyjątkowego okresu. Inną gwiazdą, której choinkę możemy już zobaczyć jest Ewelina Lisowska . Piosenkarka podobnie jak córka byłego premiera postawiła na świerk i wybrała niebieskie ozodoby. Internauci zauważyli, że drzewko jest mało kolorowe i trochę odbiega od stylu szalonej artystki, ale mamy wrażenie, że wokalistka wzięła przykład z Beyonce , która również postawiła na skromne przystrojenie gałązek błękitnymi dodatkami.  Podoba Wam się? Zobacz: Beyonce pokazała piękną choinkę     Ubiegłoroczna choinka Eweliny: Choinka Beyonce:   Beyonce pokazała prezenty dla rodziny:

makelifeeasier.pl
Newsy
Kasia Tusk pokazuje jak ozdobić pisanki (FOTO)
Ładne?

Kasia Tusk na swoim blogu chwali się wszystkim czym tylko może, od wysmakowanych stylizacji na bazie ubrań z sieciówek po zdjęcia porannej kawy. Nie mogło być także inaczej przy okazji zbliżających się świąt wielkanocnych. Córka premiera przygotowała dla swoich fanów garść pomysłów na to jak wykorzystać jajka (a w zasadzie skorupki). Kasia pochwaliła się również wydmuszkami ubranymi w koronkowe sukienki, które trafią do jej wielkanocnego koszyka. Gdyby ktoś nadal nie miał pomysłów na ozdobienie jaj na święta, poniżej mała ściąga od Kasi Tusk. By życie było łatwiejsze. foto: makelifeeasier.pl chimera

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner