Karolina Korwin Piotrowska o książce Bomba
ONS/Akpa

Korwin o Bombie: Olszówka się popłakała, Nergal podziękował

Karolina Korwin Piotrowska o książce Bomba
ONS/Akpa

Od momentu ogłoszenia przez Karolinę Korwin Piotrowską, że zamierza napisać książkę o polskich celebrytach, było oczywistym, że będzie to pozycja obowiązkowa dla większości rodzimych gwiazd. Ostre szczegóły z życia celebrytów przedstawione w raczej obiektywnej ocenie spowodowały spore zamieszanie w branży. Jedne gwiazdy nie chciały w ogóle komentować książki Korwin, ale znalazły się jednak takie, które są zadowolone z tego, w jakim świetle przedstawiła ich w książce dziennikarka. Przypomnijmy: "Podziękowałam Korwin, że stanęła w mojej obronie"

Okazuje się, że takich postaci jest więcej. W swojej książce Karolina nie szczędzi gorzkich słów pod adresem wielu gwiazdek, ale potrafi też pochwalić - oczywiście jeśli jest za co. Wśród grupy, której przypadły do gustu opinie Korwin są m.in. Maja Sablewska, Nergal, wspomniana Maja Frykowska, Krzysztof Ibisz i Edyta Olszówka. Niektórzy z nich postanowili nawet osobiście podziękować autorce za dobre słowo.

Wiem, że spodobała się Mai Sablewskiej, Nergalowi, Mai Frykowskiej. Napisali do mnie z podziękowaniami, a Edyta Olszówka, która była moim gościem w "Maglu towarzyskim" popłakała się ze wzruszenia, gdy przeczytała rozdział o sobie - zdradziła w rozmowie z "Fleszem".
 

Wiemy już, że na e-maila ze słowami uznania Korwin Piotrowska nie ma co liczyć od Anny Muchy. Na bilet na "Single i remiksy" również. Zobacz: "Chce wyłudzić bilet na spektakl"

Zobacz też najmocniejsze fragmenty książki Korwin Piotrowskiej w naszej galerii:

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48