Party Stories
Karolina Korwin Piotrowska o książce Bomba
ONS/Akpa
Newsy

Korwin o Bombie: Olszówka się popłakała, Nergal podziękował

Kto jeszcze napisał do Karoliny z podziękowaniami?

Od momentu ogłoszenia przez Karolinę Korwin Piotrowską, że zamierza napisać książkę o polskich celebrytach, było oczywistym, że będzie to pozycja obowiązkowa dla większości rodzimych gwiazd. Ostre szczegóły z życia celebrytów przedstawione w raczej obiektywnej ocenie spowodowały spore zamieszanie w branży. Jedne gwiazdy nie chciały w ogóle komentować książki Korwin, ale znalazły się jednak takie, które są zadowolone z tego, w jakim świetle przedstawiła ich w książce dziennikarka. Przypomnijmy: "Podziękowałam Korwin, że stanęła w mojej obronie"

Okazuje się, że takich postaci jest więcej. W swojej książce Karolina nie szczędzi gorzkich słów pod adresem wielu gwiazdek, ale potrafi też pochwalić - oczywiście jeśli jest za co. Wśród grupy, której przypadły do gustu opinie Korwin są m.in. Maja Sablewska, Nergal, wspomniana Maja Frykowska, Krzysztof Ibisz i Edyta Olszówka. Niektórzy z nich postanowili nawet osobiście podziękować autorce za dobre słowo.

Wiem, że spodobała się Mai Sablewskiej, Nergalowi, Mai Frykowskiej. Napisali do mnie z podziękowaniami, a Edyta Olszówka, która była moim gościem w "Maglu towarzyskim" popłakała się ze wzruszenia, gdy przeczytała rozdział o sobie - zdradziła w rozmowie z "Fleszem".
 

Wiemy już, że na e-maila ze słowami uznania Korwin Piotrowska nie ma co liczyć od Anny Muchy. Na bilet na "Single i remiksy" również. Zobacz: "Chce wyłudzić bilet na spektakl"

Zobacz też najmocniejsze fragmenty książki Korwin Piotrowskiej w naszej galerii:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wpadka w książce Karoliny Korwin Piotrowskiej
Newsy
UPS! Wpadka w nowej książce Korwin Piotrowskiej! Dziennikarka pomyliła dwie gwiazdy... Które?

Karolina Korwin Piotrowska zaliczyła wpadkę w swojej najnowszej książce - "Sława".  O co chodzi? Wszystko przez zdjęcie, które na swoim Instagramie pokazała Karolina Malinowska. Żona Oliviera Janiaka pochwaliła się przed fanami, że dziennikarka w swojej książce bardzo miło o niej napisała. Dalej jednak możemy zobaczyć, że Karolina Korwin Piotrowska postanowiła skrytykować gwiazdę TVP... Rozalię Mancewicz!   Zobacz: Makijaż w stylu Marceliny Zawadzkiej   Karolina Korwin Piotrowska pomyliła w swojej książce dwie gwiazdy W czym tkwi problem? Karolina Korwin Piotrowska napisała między innymi, że Rozalia Mancewicz jest słabą dziennikarką i gdyby nie Tomasz Kammel to w "Pytaniu na Śniadanie" zaliczałaby same wpadki. Otóż Karolinie Korwin Piotrowskiej najpewniej chodziło o Marcelinę Zawadzką, która w dodatku nie prowadzi "PnŚ" z Tomaszem Kammelem. Co dokładnie napisała dziennikarka? Piękna twarz #dobrejzmiany w TVP. Ma świetny wygląda, kamera ją lubi, ale dziennikarka z niej żadna, warsztat póki co kompletnie nie istnieje. Recytowanie kwestii wyuczonych jest dobre dla prezenterki, a nie dla kogoś, kto aspiruje do bycia dziennikarzem. Gdyby nie niezawodny Kammel w Pytaniu na śniadanie, zaliczałaby wpadkę za wpadką. Karolina Korwin Piotrowska jeszcze nie zabrała głosu w tej sprawie, ale z pewnością niedługo to zrobi. Premiera książki 23 maja.    Zobacz:  Co dalej po "Maglu towarzyskim"? Korwin Piotrowska zdradza swoje plany!   Karolina Korwin Piotrowska zaliczyła wpadkę w swojej książce.   Czy Karolina Korwin Piotrowska zabierze głos w tej sprawie? Marcelina Zawadzka i Rozalia Mancewicz są do siebie podobne ;) Poniżej zdjęcie Rozalii...   A oto Marcelina Zawadzka.

Karolina Korwin Piotrowska o Kasi Skrzyneckiej w książce Bomba
Party nr 9/ONS
Newsy
Korwin ostro o Skrzyneckiej: Nic nie znaczy w show-biznesie
"Bomba" zaczyna tykać...

Karolina Korwin Piotrowska długo przymierzała się do napisania książki o kulisach show-biznesu. Dziennikarka znana z bezkompromisowych opinii kilka dni przed Wielkanocą oznajmiła, że 8 maja do sklepów trafi jej własny "alfabet polskiego show-biznesu", czyli "Bomba" . Chociaż książki jeszcze fizycznie nie ma w sklepach to już zdążyła trafić na listę bestsellerów Empiku. Z pewnością kolejnym szczeblem w drodze do sprzedażowego sukcesu będzie wywiad jakiego prowadząca "Magiel towarzyski" udzieliła "Party". W rozmowie z dziennikarką magazynu opowiedziała o książce, skąd pomysł i co w niej. Okazuje się, że Korwin Piotrowska kilka lat temu dostała propozycję wydania podobnej publikacji . - Niektórzy się zawiodą bo spodziewają się szamba . Myślą, że wyleje się ze mnie żółć, bo taki mam wizerunek. Nawet kiedyś dostałam propozycję napisania takiej "mocnej" rzeczy, ale odmówiłam, bo nikt by mi już ręki nie podał. Widzowie ponoć lubię, jak krytykuję, i gdy w "Maglu towarzyskim" mówię o kimś dobrze, producenci to wycinają. Tam już z tym nie walczę, ale pisząc książkę, mogłam być taka,jak chcę. A jak chcę to mówię o kimś dobrze - zdradza Karolina. Z rozmowy dowiadujemy się także, że Korwin w swojej książce nie poświęca rozdziału fance białych kozaków ( zobacz ) Katarzynie Skrzyneckiej , którą czterokrotnie cytuje. Skąd taka decyzja? - Uważam, że ona nic nie znaczy w polskim show-biznesie. No bo co ona teraz robi? Ma męża i córkę . Pojawia się przy wątki "Tańca z gwiazdami" i tam piszę, że kiedyś dobrze się zapowiadała. Karolina zdradza także, że w książce przeczytamy o Dodzie, Kindze Rusin czy Małgorzacie Rozenek . To tylko skromna część gwiazd, którym dziennikarka poświęciła swoją uwagę i szczerze oceniła ich dokonania. A jaką ocenę wystawiła ostatecznie, i komu jeszcze? O tym dowiemy się...

Karolina Korwin Piotrowska zmieniła kolor włosów
ONS
Fleszstyle
Korwin Piotrowska ma nową fryzurę. Ładna?
Koniec z blondem

Ostatni tydzień był dla Karoliny Korwin Piotrowskiej niezwykle emocjonujący, a to z powodu premiery jej długo oczekiwanej książki zatytułowanej "Bomba", w której w sobie tylko znanym stylu oceniła gwiazdy polskiego show-biznesu. Prezentowaliśmy wam już mocniejsze fragmenty tej publikacji. Przypomnijmy: To prawdziwa Bomba! Co Korwin napisała w swojej książce o gwiazdach? Być może z okazji premiery swojego dzieła, Karolina postanowiła też nieco odświeżyć wizerunek. W zeszłym roku przefarbowała swoje włosy na jasny blond i od tamtej pory nie eksperymentowała z fryzurą. Aż do teraz. W ostatnim odcinku "Na Językach" Korwin Piotrowska zadebiutowała z ciemniejszym kolorem włosów i musimy przyznać, że w takim wydaniu dziennikarka wygląda bardzo dobrze. Ciemne włosy zdecydowanie lepiej korespondują też z ostrymi wypowiedziami Karoliny, którymi raczy nas ona zarówno we wspomnianym programie, jak i swojej książce! A wam jak się podoba w nowej fryzurze? Wygląda lepiej niż w blondzie? Zobacz też najciekawsze fragmenty książki "Bomba":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner