Party Stories
Jarosław Kuźniar w różowej Koszuli
Ons
Newsy

Co sądzi Karolina Korwin-Piotrowska o przejściu Jarosława Kuźniara do "Dzien Dobry TVN"?

Co sądzi Karolina Korwin-Piotrowska o przejściu Jarka Kuźniara do DDTVN?

Przejście Jarosława Kuźniara z TVN 24 do Dzień Dobry TVN wciąż budzi sporo emocji. Wszyscy  nadal bacznie obserują,  czy  dziennikarz  poradzi sobie w śniadaniówce? I choć Kuźniar ma na swoim koncie już kilka barwnych wpadek, wyniki mówią same za siebie. Z odcinka na odcinek coraz więcej osób chce oglądać duet Kalczyńska-Kuźniar. Ciekawość? Przypadek? Magazyn "Party" zapytał Karoliny Korwin-Piotrowskiej co sądzi o szansach Jarosława Kużniara na karierę w DD TVN.

 

"Zastanawianie się, czy dziennikarz z 22-letnim stażem, który kiedyś pracował w kilku radiach, potem przez 9 lat w TVN 24 poradzi sobie w śniadaniówce, jest śmieszne. "- mówi Karolina Korwin-Piotrowska.

 

Czy Kuźniar sobie poradzi to jedno, ale czy widzowie go pokochają? Ostatnie wyniki oglądalności wskazują, że tak.

 

Całość do przeczytania w najnowszym numerze "Party". 

 

Jarosław Kuźniak i Anna Kalczyńska w Dzień dobry TVN
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcin Prokop ocenił nowego prowadzącego DDTVN- Jarosława Kuźniara
ONS
Newsy
Marcin Prokop o przejściu Kuźniara do DDTVN: "Ego niech schowa do kieszeni"
Prowadzący DDTVN o nowym koledze z pracy.

Kilka dni temu Jarosław Kuźniar ogłosił swoim fanom, że po ośmiu latach pracy odchodzi z TVN24. I chociaż początkowo wszyscy spekulowali, że dziennikarz chce zniknąć z mediów i zająć się własnym biznesem, to już po kilku godzinach dowiedzieliśmy się, że Kuźniar został nowym prowadzącym Dzień Dobry TVN . Jarosław Kuźniar zastąpił tym samym Roberta Kantereita , który z kolei będzie teraz prowadził "Wstajesz i wiesz" w TVN24. Zobacz: Wiemy, kto zastąpi Jarosława Kuźniara w TVN24! Praca w programie śniadaniowym z pewnością różni się od tego, czym do tej pory zajmował się Jarosław Kuźniar . O tym czy poradzi sobie w nowej roli przekonamy się już wkrótce, kiedy to dziennikarz pojawi się na antenie TVN. Doświadczony Marcin Prokop, który już od kilku lat tworzy zgrany duet z Dorotą Wellman w DDTVN, za pośrednictwem Faktu dał kilka wskazówek swojemu nowemu koledze . Jak Prokop ocenia szanse na sukces Kużniara?   - Pogardliwy stosunek do telewizji śniadaniowej często bywał potem weryfikowany przez osoby, które stawały się częścią tej telewizji. Myślę, że Jarek też zweryfikuje swoje poglądy. Jestem ciekawy, jak poradzi sobie z pracą w duecie. Do tej pory był solowym zawodnikiem, który otaczał się ludźmi będącymi dodatkami do jego postaci . Natomiast tutaj ma do zbudowania duet, a to jest zupełnie inna dynamika, inny rodzaj relacji, inna komunikacja z osobą współprowadzącą niż bycie solowym gwiazdorem. Jeżeli sobie z tym poradzi, jeżeli będzie w stanie schować swoje ego do kieszeni i trochę się wyciszyć, wycofać, żeby dać pole drugiej osobie, to będzie znaczyło, że jest dojrzałym telewizyjnym graczem- powiedział Marcin Prokop. Myślicie, że Jarosław Kuźniar sprawdzi się w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN? Zobacz: Triumfalne wzloty i epickie upadki Jarosława Kuźniara. Pamiętacie jego wojny z internautami?...

Jarosław Kuźniar
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Jarosława Kuźniara w TVN24!
Zamiana miejsc w TVN-ie!

  Jarosław Kuźniar w Dzień dobry TVN   Dziś na językach wszystkich jest Jarosław Kuźniar , który ogłosił, że odchodzi z programu “Wstajesz i wiesz” na TVN24 . Skąd taka decyzja? Dziennikarz chce skupić się na rozkręceniu swojego biznesu - serwisu podróżniczego i serwis dla przewodników wycieczek.   Jak udało nam się dowiedzieć, Jarosława Kuźniara w porannym programie stacji TVN24 zastąpi znany dziennikarz radiowy i prowadzący “Dzień dobry TVN” Robert Kantereit .   „Robert Kantereit jest świetnym dziennikarzem z dużym doświadczeniem newsowym i telewizyjnym. Obecność Roberta we „Wstajesz i Wiesz“ będzie szansą na wzmocnienie informacyjnego charakteru naszego programu i – mam nadzieję – okazją dla Roberta Kantereita na nową pasjonującą przygodę z dziennikarstwem telewizyjnym“ – powiedział Adam Pieczyński, Dyrektor Programowy TVN24 i Członek Zarządu TVN.   Dziennikarze zamienili się rolami - Kantereit przejdzie do TVN24, Jarosław Kuźniar zajmie jego miejsce w Dzień dobry TVN.   „Cieszę się, że Jarek, zasili DD TVN. Jest pełen inicjatywy wychodzącej już często poza obszar dziennikarstwa newsowego. Nowe miejsce na pewno będzie dla niego wyzwaniem ale też szansą na rozwój w nowych obszarach“, powiedział Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN i Członek Zarządu TVN.   Czy Jarosław Kuźniar poradzi sobie w porannym programie, którego tematyka różni się od newsów omawianych na antenie TVN24? Już nie możemy się doczekać jego pierwszego programu! Przypominamy, że Jarosław Kuźniar poprowadzi “Dzień dobry TVN” z Anną Kalczyńską, która również przeszła z TVN24 do “DDTVN”.             

Jarosław Kuźniar
Eastnews
Newsy
"Musi się nauczyć pracy w duecie!" Kto tak ocenił pracę Jarosława Kuźniara w "Dzień Dobry TVN"?

Jak Jarosław Kuźniar radzi sobie jako prowadzący programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN"? Jego transfer z TVN 24 był zaskoczeniem dla wszystkich. Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak pochwalił dziennikarza, lecz wytknął mu również pewne niedociągnięcia... Edward Miszczak o przejściu Jarosława Kuźniara do DDTVN Jarosław Kuźniar przeszedł do porannego programu TVN na początku września. Wcześniej dziennikarz prowadził poranki w TVN24, gdzie zajmował się głównie tematyką polityczną. Zmiana ta odbiła się szerokim echem w stacji. Po ponad dwóch miesiącach jego pracy w nowej roli, o to jak radzi sobie dziennikarz, zapytano jego szefa: Świetnie, choć co prawda czasami wydaje mu się jeszcze, że jest solowym prowadzącym. Pracy w duecie trzeba się nauczyć, zrozumieć, że czasami koleżanka musi zafunkcjonować. Dlatego też wprowadziłem taką zasadę, że od czasu do czasu, kiedy jest jakaś trudniejsza rozmowa, prowadzą ją pojedynczo, żeby nie wchodzili sobie w paradę. Poza tym, uważam, że wszystko jest w porządku. Kuźniar ma pewien temperament polityczny, a ten główny hejt, który go spotkał właśnie z tym się wiąże - powiedział Edward Miszczak w wywiadzie dla portalu dziennik.pl Zgadzacie się z tą opinią? Przejście Kuźniara do popularnej "śniadaniówki" skomentowała także Karolina Korwin Piotrowska. Swoim zdaniem na ten temat podzielił się także Kuba Wojewódzki.   Jarosław Kuźniar w DDTVN z Anną Kalczyńską     Edward Miszczak                  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner