Party Stories
Kamil Durczok na okładce Wprost
Facebook
Newsy

Szok! "Ciemna strona Kamila Durczoka". Dziennikarz na okładce Wprost

Największa afera w mediach rozpętana

Tygodnik "Wprost" na rynku specjalizuje się w wykrywaniu największych afer. Niedawno opublikował artykuł o słynnym dziennikarzu, który rzekomo molestuje swoje podwładne. Pikanterii dodała wypowiedź Omeny Mensah, która stwierdziła, że wie o kogo chodzi. Przypomnijmy: Głośna publikacja Wprost wywołała burzę. Mensah: Wiem o kogo chodzi

Właśnie przed chwilą na Facebooku pojawiła się najnowsza okładka tygodnika Wprost, który ukaże się już jutro. Na czołówce - "Ciemna strona Kamila Durczoka". O co chodzi? Magazyn, na podstawie własnego śledztwa, obiecuje ujawnienie ciemnych stron dziennikarza TVN. Czy w ten sposób rozpęta się największa afera w polskim mediach? O jakich "ciemnych" stronach jest mowa? Przekonamy się już jutro.

Co o tym sądzicie?

Zobacz: Kamil Durczok pokazał syna. Spędził z nim męski wieczór


AKTUALIZACJA: Streszczenie materiału przeczytasz tutaj.
 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Druga okładka Wprost z Kamile Durczokiem
Facebook
Newsy
"Wprost" opublikował drugą okładkę z Durczokiem. Redakcja nie ma wątpliwości co do swojego śledztwa
Numer już jutro w sprzedaży

Tydzień temu gazeta "Wprost" wywołała niezłą burzę ujawniając okładkę z Kamilem Durczokiem jako podejrzanym o molestowanie i mobbing w pracy. Wtedy pikanterii dodała jeszcze wypowiedź Omeny Mensah , która powiedziała, że doskonale wiadomo, o kogo chodzi. Zobacz:  Głośna publikacja Wprost wywołała burzę. Mensah: Wiem o kogo chodzi Przez kilka następnych dni praktycznie każdy mówił tylko o tym, co ukazało się w tygodniku. Niemal cała branża opowiedziała się po stronie redaktora naczelnego "Faktów" sugerując, że dziennikarze naruszyli prywatność Durczoka. Po tym jak redakcja "Wprost" zapowiedziała, że to jeszcze nie wszystko, większość zainteresowanych czeka na to, co znajdziemy w jutrzejszym wydaniu. Jak na razie ukazała się jedynie okładka, która jest trochę mniej szokująca niż poprzednia. Na czołówce oczywiście Kamil Durczok, a w środku materiały zebrane na temat zachowań prowadzącego "Fakty" w pracy i jego stosunku do podwładnych.  Redakcja "Wprost" nie ma wątpliwości, że to właśnie on dopuścił się niepożądanych zachowań: Dziś, po kilku tygodniach badania sprawy, możemy już napisać, że przypadków molestowania i mobbingu dopuszczał się Kamil Durczok, szef „Faktów” - napisali na Facebooku. Co będzie w środku? Zobacz:  Szok! "Ciemna strona Kamila Durczoka". Dziennikarz na okładce Wprost     Kamil Durczok na salonach:

Omenaa Mensah o publikacji Wprost
ONS
Newsy
Głośna publikacja Wprost wywołała burzę. Mensah: Wiem o kogo chodzi
Omenaa zdradza zaskakujące kulisy

Artykuły, które ukazują się w tygodniku Wprost, wywołują ogromne kontrowersje w świecie mediów i dziennikarstwa. Bardzo często bohaterowie publikacji muszą zabierać głos w sprawie, aby bronić się przed niektórymi zarzutami. Przypomnijmy: Wielka afera w świecie polityki i dziennikarstwa. Węglarczyk atakuje gazetę: Zrobili ze mnie alfonsa Nie inaczej jest z jedną z najgłośniejszych publikacji ostatnich tygodni, kiedy w to we Wproście pojawił artykuł o pewnym słynnym dziennikarzy , który który molestował swoje podwładne. Podobno branża wie, o kogo chodzi, jednak nikt nie chce powiedzieć o tym głośno. W rozmowie z lifestylenewseria.pl Omenaa Mensah przyznała, że zna tę osobę osobiście i ma nadzieję, że taka sytuacja zdarzyła się jednorazowo: Jak większość osób wiem o kogo chodzi. Mam nadzieję, że to była sytuacja jakaś jednorazowa, która się więcej nie powtórzy. Mam też nadzieję, że ta dziennikarka poradziła sobie z tym i że wykonuje swój zawód dalej. Jakiejś strasznej traumy z tego powodu nie ma. Trzeba dać do zrozumienia, że jest się w danym miejscu po to, żeby wykonać jakieś zadanie, pracować, a nie po to, żeby romansować. Bo jeśli ktoś chce w życiu coś osiągnąć, to musi liczyć na siebie, a nie na to, że ktoś mu coś załatwi. Jeśli kobieta nie potrafi postawić wyraźnej granicy, to mężczyzna potrafi wyczuć coś takiego. Ja, nawet jeśli w życiu miałam jakieś propozycje, to jasno dawałam do zrozumienia, że praca to jest praca - mówi Co o tym sądzicie? Zobacz: Ślotała pochwaliła się fotką z Omeną Mensah. Jej podpis może szokować Omenaa Mensah na wakacjach:

Przyjaciel Dody o Wprost
ONS
Newsy
Przyjaciel Dody napastowany przez "znanego dziennikarza TVN". Jego koleżanka skończyła w szpitalu
Kontrowersyjny wpis Ząbkowskiego

Dzisiejsza publikacja Wprost wstrząsnęła opinią publiczną. Tygodnik z Kamilem Durczokiem na okładce, ujawnił szokujące fakty z życia redaktora "Faktów" w TVN. Dziennikarz już się wytłumaczył, a cała sprawa wzbudza mieszane uczucia w środowisku. Przypomnijmy: Durczok odwiedził dziś radio: Jestem zdemolowanym psychiczne facetem Zanim jednak ukazała się dzisiejsza publikacja, Wprost opublikował materiał o dziennikarzu stacji, który molestuje swoje podwładne . Kontrowersyjny wpis skłonił przyjaciela Dody, Dżagę , do pewnych wyznań. Z ąbkowski na swoim Facebooku opublikował status, w którym mówi o żonatym dziennikarzy TVN, który podrywał go wtedy, kiedy był przebrany za draq queen. Kiedy jednak odmówił, zaczął podrywać inne koleżanki na grupowy seks z żoną. Jednej z nich dosypał do drinka pewien proszek, a dziewczyna trafiła do szpitala na dwa dni: Nie mam pojęcia czy chodzi o tą samą osobę(myślę jednak ze tak)ale TVN posiada w swojej armii Pana dziennikarza który ma upodobania do transow i powinienem mieć to w dupie ale jest psycholem. Wiem bo kiedyś myśląc że jestem transem zarywal do mnie w czapce z daszkiem. Powiedzialem grzecznie "Spierdalaj to mój sceniczny outfit nie jestem trans" wiec wziął się za moje koleżanki drag queen.Kiedy również dostał kosza wrzucił jednej z nich coś do drinka...straciła przytomność na dwa dni (!!!!)dochodząc do zdrowia w szpitalu. Probowal kilka razy aż mu się udało wyrwać jedna kolego-kolezanke.Przekupil go drogimi prezentami a Pan/Pani jeździł do niego uprawiać sex z nim i jego żona (!!!!)przez okolo pol roku.Patologia.Dobrze ze się za to biorą ludzie z TVN.Kompletnie nie mam nic do stacji ale taka osoba powszechnie kojarzona z ich logo robi im mega obciach. To tyle. - napisał Mariusz dzień przed Walentynkami (pis. oryginalna) Co o tym sądzicie? Kogo może mieć na myśli? Zobacz: Głośna...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner