Party Stories
Justyna Steczkowska zaśpiewa z Jose Carrerasem
Grzegorz Ziemiański / fotohuta.pl
Newsy

Justyna Steczkowska zaśpiewa ze światowej sławy artystą. Na koncert poleci... prywatnym samolotem!

Justyna Steczkowska już 20 grudnia zaśpiewa ze światowej sławy tenorem, Jose Carrerasem. Legendarny muzyk na swój występ w Krakowie zaprosił niewielu gości specjalnych, wśród nich naszą diwę, jako jeden z najlepszych głosów w Polsce. Jak podaje "Fakt", Steczkowska do Krakowa będzie musiała przylecieć... prywatnym samolotem. Tego samego dnia gra bowiem koncert z cygańskiej trasy w Toruniu.

 

Anna-Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Jak wypadła w "Boskim Buenos"?

Justyna Steczkowska dostała prywatny samolot

 

Jak rozwiązała ten problem? Diwa przełożyła koncert w Toruniu o dwie godziny wcześniej, aby nie zawieść fanów, jak i Carrerasa, który bardzo liczy na jej pojawienie się! Ponadto, Na Steczkowską będzie czekał helikopter, w razie ewentualnych problemów. Samochód nie wchodzi w grę, ponieważ obie miejscowości dzieli ponad kilka godzin jazdy. Artystce zależy również na punktualności. 

 

Jak widać, dla organizatorów i samej Justyny niemożliwe nie istnieje. Choć koszta wynajęcia prywatnego samolotu są naprawdę wysokie, w takich momentach nie mają żadnego znaczenia.

 

Zobacz także: Justyna Steczkowska największą gwiazdą Sylwestra TVN! Kto jeszcze się pojawi? Znamy nazwiska!

 

Justyna Steczkowska zaśpiewa z Jose Carrerasem

Justyna Steczkowska w czarnej sukni
ONS

Jose Carreras nagrywał m.in. z Edytą Górniak. Na swój koncert w Polsce zaprosił Steczkowską

Edyta Górniak, Jose Carreras
ONS

Justyna Steczkowska otrzymała z tej okazji prywatny samolot

Justyna Steczkowska na otwarciu butiku Gatta w Warszawie
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Steczkowska w czerwonym płaszczu
Newsy
Justyna Steczkowska z wizytą u laryngloga. Co się stało?! Gwiazda wyglądała na smutną... ZDJĘCIA
Justyna Steczkowska w niebieskim futrze
TV-Show
Justyna Steczkowska: "Byłam szczęśliwa, że w ogóle żyję". O co chodzi?

Justyna Steczkowska w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, dlaczego nie zaśpiewała z Jose Carrerasem! Artystka nie zdążyła dojechać z Torunia do Krakowa z powodu trudnych warunków atmosferycznych. Jak się wtedy czuła? Justyna Steczkowska o tym, dlaczego nie wystąpiła z Jose Carrerasem Artystka bardzo cieszyła się na ten występ w Krakowie, jednak tego samego dnia miała jeszcze koncert w Toruniu. Aby wszystko wyszło zgodnie z planem,  gwiazda miała polecieć na miejsce prywatnym samolotem. Początkowo nic nie zwiastował kłopotów. Dopiero, kiedy miało dojść do lądowania, okazało się, że nad Krakowem jest silna mgła i nie ma możliwości wylądować. Ostatecznie diwa wysiadła na lotnisku w Katowicach, ale nie zdążyła dojechać na miejsce. Jak się wtedy czuła? Jak już wylądowaliśmy, to ja byłam szczęśliwa, że w ogóle żyję. Przede wszystkim jestem mamą trójki dzieci, więc jak wylądowałam w tej mgle to byłam szczęśliwa. Jose Carreras czekał na mnie w garderobie, złożył mi życzenia, potraktował mnie bardzo miło i powiedział, że cieszy się, że mnie widzi i że jestem cała i zdrowa. Justyna zapowiedziała również, że do wspólnego występu dojdzie albo w 2016 roku albo na początku 2017.   Zobacz:  Justyna Steczkowska jednak nie zapłaci 50 tys. złotych kary za spóźnienie na koncert!​   Justyna Steczkowska opowiedziała o koncercie w Krakowie Gwiazda zapewniła, że muzyk przyjął ją bardzo ciepło Justyna Steczkowska uspokoiła też swoich fanów i zapowiedziała wspólny występ na przyszły rok      

Justyna Steczkowska jedzie na koncert z Jose Carrerasem
Newsy
Prawdziwa walka z czasem - prywatny samolot, ochrona... Tak Steczkowska spieszyła się na koncert z Carrerasem WIDEO

Justyna Steczkowska nie zdążyła dojechać na koncert z Jose Carrerasem. Na kanale wokalistki na YouTubie pojawiły się kulisy tego wydarzenia. Nie zabrakło nerwów, pośpiechu i walki z czasem. Widać, że artystka zrobiła wszystko, aby dotrzeć na koncert. Tego samego dnia diwa występowała w Toruniu, następnie w asyście ochrony i przyjaciół udała się na lotnisko do Bydgoszczy, aby dolecieć do Krakowa. Ostatecznie wylądowała w Katowicach, ze względu na złą pogodę. Dlaczego Justyna Steczkowska nie dotarła na koncert Jose Carrerasa? Koniec końców, Justynie nie udało pojawić się na krakowskim koncercie Jose Carrerasa. Wokalistka dotarła na miejsce już po zakończeniu występu, a więc zdążyła tylko złożyć życzenia tenorowi i przeprosić go za spóźnienie. Ten z kolei zapewnił, że nie ma do niej żadnych pretensji, w końcu zła pogoda, to siła wyższa. Muzycy obiecali sobie jednak, że jeszcze wystąpią razem na scenie! Być może już w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem.   Zobacz także:  Trasa koncertowa Justyny Steczkowskiej sukcesem! Na scenie pojawiła się bardzo znana aktorka​   Filmik Justyny Steczkowskiej z trasy koncertowej Justyna Steczkowska nie dotarła na koncert Carrerasa    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner