Dawno nie było tak głośnej afery w polskim show-biznesie. Bójka Dody i Agnieszki Szulim odbiła się szerokim echem w mediach, a sprawa jeszcze długo będzie gościć na czołówkach gazet i nie tylko. Dziennikarka zapowiedziała już, że skieruje sprawę do sądu, Rabczewska zaś wyśmiewa jej oskarżenia. Przypomnijmy: Doda śmieje się z Szulim, TVN i tabloidu. Założyła koszulkę z dedykacją

Reklama

Awantura w Chorzowie zmobilizowała nie tylko przedstawicieli mediów, ale również gwiazdy, które komentowały bójkę swoich koleżanek z branży. Głos zabrała m.in. Edyta Górniak, która zdecydowanie potępiła zachowanie Dody i wezwała nawet do jej bojkotu. Zobacz: "Zapanowało zidiocenie. Trzeba ją odizolować"

Teraz sprawę skomentowała Justyna Steczkowska. Wokalistkę łączy z Dodą długa historia. Jeszcze za czasów programu "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" obie piosenkarki nie szczędziły sobie wzajemnych złośliwości, a ich telewizyjny konflikt przyczynił się do znacznego podbicia słupków oglądalności. Steczkowska bójką z Szulim jest oburzona.

Szkoda czasu na komentowanie spraw oczywistych. Nie toleruję przemocy i poniżania ludzi. Bez względu na to, czy ktoś jest znaną osobą, czy nie, powinien ponieść konsekwencje swoich zachowań - wyznała oburzona w rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy" Justyna.

Ostateczne słowo będzie jednak należało do sądu. Doczekamy się medialnego procesu?

Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo

Zobacz także

Reklama

Agnieszka Szulim i Doda w Chorzowie:

Reklama
Reklama
Reklama