Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to jedna z najpiękniejszych par polskiego show biznesu. Przez pewien czas zakochani ukrywali swoje uczucie przed światem, ale teraz chętnie chwalą się wspólnymi chwilami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Para dużo podróżuje i spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Wydawać by się mogło, że sielanka trwa - ale jak zdradziła nam Julia Wieniawa, nie zawsze jest kolorowo!

Reklama

Zobacz także: Julia Wieniawa zdaje na prawo jazdy. Jak nam mówi, to przez chłopaka!

Julia Wieniawa kłóci się z Nikodemem Rozbickim?

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Julią Wieniawą podczas gali Flesz Fashion Night 2021. Nasza reporterka zapytała aktorkę między innymi o to, czy zdarzają jej się kłótnie z Nikodemem Rozbickim. Jak się okazało, takich sytuacji nie brakuje, bo obydwoje mają naprawdę silne charaktery!

- Wiadomo! Mamy oboje silne temperamenty, więc czasem "pali się" w budynku jak się kłócimy, ale zawsze jest to konstruktywna wymiana argumentów powiedzmy i zawsze to wychodzi na dobre - powiedziała nam Julia Wieniawa.

Reklama

Julia Wieniawa zdradziła nam jeszcze więcej szczegółów na temat swojego związku z Nikodemem Rozbickim. Sprawdźcie, co na ten temat wyjawiła aktorka, oglądając nasze wideo powyżej!

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama