Julia Wieniawa w Top Model

Julia Wieniawa pokłóciła się z Joanną Krupą w "Top Model"! Zaczęły się szarpać: "Już się pani skończyła!"

Julia Wieniawa w Top Model

Julia Wieniawa wystąpi w "Top Model", w zbliżającej się wielkimi krokami dziewiątej edycji. Po tym jak castingi odbyły się online - ze względu na pandemię koronawirusa - następne odcinki nagrywane są już normalnie na planie. Joanna Krupa na swoim Instagramie opublikowała wideo, na którym widzimy jak Julia Wieniawa podchodzi do niej i prosi, by ta sobie poszła, ponieważ... "już się skończyła"!

Przepraszam, nie wiem, czy pani wie, ale już się pani skończyła. I przejmuję ten fotel - powiedziała Wieniawa.

Joanna Krupa nie chciała ulegać młodszej koleżance po fachu:

Ale co ty myślisz, że ja jestem za stara? Ty chicken. Wyrwę Ci te wszystkie pióra - krzyczała Krupa, szarpiąc się z Wieniawą.

Oczywiście cała scenka została zaaranżowana wcześniej i nikt nie ucierpiał, a Joanna Krupa nadal bardzo się lubią z Julią Wieniawą. Ich przyjaźń ma się dobrze ;-) Wyjaśniając do końca sprawę, oczywiście Joanna Krupa zostaje na miejscu prowadzącej show, a udział Julii Wieniawy w "Top Model" będzie gościnny.

Wideo z "kłótni" możecie zobaczyć poniżej. Wcześniej opublikował je na swoim Instagramie Marcin Tyszka, jednak szybko je usunął. Potem "przejęła" je Joanna Krupa i ponownie wrzuciła na Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Produkcja "Top Model" doskonale wie, jak podkręcić atmosferę tuż przed emisją dziewiątej edycji.

Julia Wieniawa w Top Model

Niektórzy uważają, że zainscenizowana scenka miała być odpowiedzią Joanny Krupy na plotki dotyczące tego, jakoby w roli jurorki miała ją zastąpić Karolina Pisarek. Ostatecznie okazało się, że Pisarek wcale nie zastąpi Krupy w roli jurorki. Będzie prowadzić kulisy "Top Model". 

Karolina Pisarek w sukience w kwiaty

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05