Julia Wieniawa wystąpi w "Top Model", w zbliżającej się wielkimi krokami dziewiątej edycji. Po tym jak castingi odbyły się online - ze względu na pandemię koronawirusa - następne odcinki nagrywane są już normalnie na planie. Joanna Krupa na swoim Instagramie opublikowała wideo, na którym widzimy jak Julia Wieniawa podchodzi do niej i prosi, by ta sobie poszła, ponieważ... "już się skończyła"!

Reklama

Przepraszam, nie wiem, czy pani wie, ale już się pani skończyła. I przejmuję ten fotel - powiedziała Wieniawa.

Joanna Krupa nie chciała ulegać młodszej koleżance po fachu:

Ale co ty myślisz, że ja jestem za stara? Ty chicken. Wyrwę Ci te wszystkie pióra - krzyczała Krupa, szarpiąc się z Wieniawą.

Oczywiście cała scenka została zaaranżowana wcześniej i nikt nie ucierpiał, a Joanna Krupa nadal bardzo się lubią z Julią Wieniawą. Ich przyjaźń ma się dobrze ;-) Wyjaśniając do końca sprawę, oczywiście Joanna Krupa zostaje na miejscu prowadzącej show, a udział Julii Wieniawy w "Top Model" będzie gościnny.

Wideo z "kłótni" możecie zobaczyć poniżej. Wcześniej opublikował je na swoim Instagramie Marcin Tyszka, jednak szybko je usunął. Potem "przejęła" je Joanna Krupa i ponownie wrzuciła na Instagram.

Produkcja "Top Model" doskonale wie, jak podkręcić atmosferę tuż przed emisją dziewiątej edycji.

Zobacz także
Reklama

Niektórzy uważają, że zainscenizowana scenka miała być odpowiedzią Joanny Krupy na plotki dotyczące tego, jakoby w roli jurorki miała ją zastąpić Karolina Pisarek. Ostatecznie okazało się, że Pisarek wcale nie zastąpi Krupy w roli jurorki. Będzie prowadzić kulisy "Top Model".

Reklama
Reklama
Reklama