Julia Wieniawa i Roksana Węgiel pracują razem

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel pracują razem! Znamy szczegóły

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel pracują razem

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel pracują razem! Okazuje się, że dwie tak popularne gwiazdy zatrudniła marka H&M! W sesji zdjęciowej promującej nową kolekcję (ta wejdzie do sklepów 23 września) towarzyszy paniom YouTuber Rezigiusz! Czekacie?

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel pracują razem

Julia i Roksana miały okazję poznać się już wcześniej, podczas jednej z imprez. Panie zapałały do siebie sympatią, mimo różnicy wieku. Łączy je jednak mnóstwo rzeczy - pasja do mody, muzyki, ale również popularność w sieci. Obie w tak młodym wieku osiągnęły niebywały sukces, a dziesiątki marek i firm chce z nimi pracować. Teraz na Julię i Roksanę stawia koncern H&M, który zatrudnił je w kampanii promującej nową kolekcję. Żadna z nich za wiele nie może zdradzać, jednak zapowiada się na dużą akcję promocyjną. 

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel pracują razem

Kampania z udziałem tego tria na pewno odbije się w sieci szerokim echem, tak jak wszystko, co związane jest z dziewczynami. Julia już wkrótce pojawi się w nowym serialu Polsatu - "Zawsze warto" oraz filmie Patryka Vegi - "Small world", zaś Roxie rusza w trasę koncertową, ale również poprowadzi Eurowizję Junior 2019. 

Roksana jest na samym szczycie!

Roksana Węgiel w różowej sukience

Julia również!

Julia Wieniawa w jasnej sukience i brązowej kurtce
ONS

 

Więcej na temat Julia Wieniawa Roksana Węgiel
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10