Julia Oleś o Kamilu Durczoku
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy

Julia Oleś i Kamil Durczok byli parą przez ponad dwa lata. Tak żegna dziennikarza

Kamil Durczok zmarł nagle w wieku 53 lat. Dziennikarza żegnają przyjaciele, współpracownicy, a także była partnerka, Julia Oleś.

Kamil Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku nad ranem. Dziennikarz trafił do szpitala dzień wcześniej i był w bardzo ciężkim stanie. W swoim ostatnim wywiadzie przyznał, że na jego zdrowiu odbija się "40 lat intensywnej eksploatacji organizmu". Mimo tego, że stan zdrowia dziennikarza nie był najlepszy, nikt nie spodziewał się tak dramatycznej informacji. Kamila Durczoka zaczęli żegnać najwięksi polscy dziennikarze, artyści i jego bliscy. Swój komentarz opublikowała także Julia Oleś, partnerka Kamila Durczoka w latach 2017-2019. Co powiedziała?

Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie mówił o chorobach, upadku i hejcie. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

Julia Oleś żegna Kamila Durczoka: "Tak jak chciałeś..."

Z Julią Oleś Kamila Durczoka połączyło namiętne i gwałtowne uczucie. Para poznała się podczas pracy nad portalem dziennikarza "Silesia.pl". Julia Oleś pełniła tam funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Związek dziennikarza z o 22 lata młodszą partnerką po wielu skandalach i aferach, raz kolejny poruszył opinię publiczną. Dodatkowo para związała się w tym samym roku, w którym Kamil Durczok wziął rozwód ze swoją żoną Marianną Dufek. 

Zobacz także: Marianna Dufek w imieniu swoim i syna zabrała głos po śmierci Kamila Durczoka

Relacja Julii Oleś i Kamila Durczoka zdecydowanie nie miała charakteru publicznego. Choć otrzymali wiele propozycji, nigdy nie udzielili wspólnego wywiadu, unikali także wszelkich wypowiedzi na temat swojej miłości. Na ściance pojawiali się z okazji "Telekamer" oraz premiery filmu "Na układy nie ma rady". Wyglądali wówczas na bardzo szczęśliwych, jednak ich związek rozpadł się niespodziewanie w 2019 roku. 

Julia Oleś i Kamil Durczok na premierze filmu Na układy nie ma rady
MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Zobacz także: Syn Kamila Durczoka chciał odciąć się od ojca. Zmienił nazwisko. Dlaczego?

Gdy nad ranem 16 listopada do mediów trafiła informacja o śmierci Kamila Durczoka, żegnało go mnóstwo osób z jego otoczenia. Specjalne pożegnanie napisali swojemu koledze Krzysztof Skiba, Piotr Kraśko czy Monika Olejnik. Odejście byłego męża skomentowała także Marianna Dufek, a także Julia Oleś. Dziennikarka na swoim Instagramie opublikowała piosenkę Franka Sinatry "My way" i napisała:

-Tak jak prosiłeś.

Julia Oleś opublikowała piosenkę dla byłego partnera
fabjulus/Instagram

Media próbowały prosić Julię Oleś o komentarz w sprawie śmierci byłego partnera. Dla "Faktu" dziennikarka powiedziała tylko:

-Pozwolę sobie przeżywać te chwile z dala od mediów. Pozdrawiam - poinformowała dziennikarzy "Faktu".

Kamil Durczok i Julia Oleś
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Julia Oleś po rozstaniu z Kamilem Durczokiem zajęła się swoją karierą w internecie. Jest teraz blogerką, influencerką, a także autorką książek. Jedna z nich wzbudziła rok temu ogromną sensację. Książka Julii Oleś pt.: "Każdego szkoda" to opowieść o młodej architektce wnętrz, która związała się z ministrem, mężczyzną złej sławy, zamieszanym w różne afery. Główna bohaterka mierzy się z demonami swojego partnera, tyrana i agresora. Tytuł dość dobrze się sprzedał, a co złośliwsi doszukiwali się w okrutnej fabule odbicia faktycznego związku Julii z Kamilem Durczokiem. Blogerka nigdy tych przypuszczeń nie potwierdziła. 

Julia Oleś w blond włosach
fabjulus/Instagram

Julia Oleś z Kamilem Durczokiem na planie filmu
TRICOLORS/East News
Newsy
Julia Oleś odpowiada na gorzkie słowa brata Kamila Durczoka. Wspomina o traumie 
Brat Kamila Durczoka nie zostawił suchej nitki na byłej partnerce dziennikarza, Julii Oleś. Po serii gorzkich słów i ona zabrała głos.

Kamil Durczok był dziennikarzem, o którym mówiło się: "wielki talent", "niezwykła osobowość". Jednocześnie jednak dziennikarz miał spore komplikacje w życiu prywatnym i to one były tym, czym najbardziej interesowały się media. Związek dziennikarza z Julią Oleś był niezwykle kontrowersyjny i emocjonalny. Na jaw wychodziły zaskakujące fakty na temat tej relacji. Oliwy do ognia dolała sama blogerka, która napisała książkę wyraźnie inspirowaną swoimi doświadczeniami z tego związku. Brat Kamila Durczoka nie uważa jednak jej twórczości jako godnej uwagi. Julia Oleś nie pozostawiła tych słów obojętnie! Julia Oleś odpowiada na krytykę brata Kamila Durczoka Kilka miesięcy po śmierci Kamila Durczoka w mediach pojawiły się dwa osobiste i niezwykłe wywiady. Jako pierwsza wypowiedziała się była żona dziennikarza, która nie szczędziła mocnych wyznań.  Marianna Dufek wyznała, że małżeństwo z Kamilem Durczokiem było jej przekleństwem , odniosła się także do wielu afer i skandali z udziałem jej byłego męża. W nieco innym tonie wypowiedział się brat Kamila Durczoka. Dominik Durczok zdradził, że jego brat bardzo walczył o życie , że chciał wydostać się z nałogu alkoholowego. Brat Kamila Durczoka podkreślił, że były naczelny "Faktów" TVN, miał naprawdę ogromne problemy ze zdrowiem. Dominik Durczok odniósł się także do relacji Kamila Durczoka z kobietami. Jedną z ostatnich partnerek zmarłego dziennikarza była Julia Oleś, dziennikarka, blogerka a od jakiegoś czasu także pisarka.  Julia Oleś wydała kilka książek, ale to tytuł "Każdego szkoda" wzbudził największą sensację. Zdaniem fanów autorka wyraźnie nawiązuje w niej do swojej relacji z Kamilem Durczokiem. Brat dziennikarza także nazywa ową książkę "sensacją", jednak w niezbyt dobrym...

Marianna Dufek uczciła śmierć Kamila Durczoka wzruszającymi zdjęciami
East News, PIOTR FOTEK/REPORTER, Facebook Marianna Dufek archiwum prywatne
Newsy
Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia byłej żony dziennikarza
Były miłościami życia Kamila Durczoka. Była żona Marianna Dufek opublikowała serię wzruszających zdjęć. Julia Oleś spełniła prośbę dziennikarza.

Kamil Durczok nie żyje. Popularny dziennikarz zmarł 16 listopada 2021 r. nad ranem w katowickim szpitalu. Przyczyną śmierci dziennikarza było "zaostrzenie przewlekłej choroby", która doprowadziła do zatrzymania krążenia. Wiadomość o śmierci Kamila Durczoka wstrząsnęła światem mediów. Poruszające wpisy upamiętniające dziennikarza zostawiły miłości jego życia. Była żona Marianna Dufek, z którą przeżył wspólne ponad 20 lat opublikowała serię poruszających zdjęć. Na wzruszający gest ku pamięci Kamila Durczoka zdecydowała się również Julia Oleś, z którą był związany od 2017 roku do 2019 roku.  Zobacz także:  Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie: "Pokonałem nowotwór, ale nie nauczyło mnie to szacunku do życia" Marianna Dufek wspomina Kamila Durczoka: "Tak zapamiętam"  Marianna Dufek i Kamil Durczok poznali się w 1995 roku. Dwa lata później na świecie pojawił się ich syn, Kamil Durczok junior. Wówczas jako ceniona dziennikarka była dla niego oparciem również w budowaniu kariery w świecie mediów. Dziś w dniu śmierci Kamila Durczoka postanowiła powspominać ich wspólne początki:  Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie - napisała na Facebooku, pokazując serię wspólnych zdjęć sprzed lat.  Historia miłości Kamila Durczoka i Marianny Dufek Kiedy kariera medialna Kamila Durczoka zaczęła nabierać tempa, Marianna Dufek zdecydowała się poświęcić rodzinie i wychowaniu syna. Wspierała go we wszystkich trudnych momentach życia, nawet wtedy, gdy wybuchła afera z oskarżeniami o molestowanie o czym informował tygodnik Wprost.  Tak samo postąpiłabym, gdyby krzywda spotkała któregoś z moich przyjaciół. Tak się trzeba było zachować. Przede wszystkim z myślą o dziecku, które dla nas...

Pogrzeb Kamila Durczoka
Piotr BLAWICKI/East News
Newsy
Pogrzeb Kamila Durczoka. Podano miejsce i datę 
Kiedy odbędzie się pogrzeb Kamila Durczoka? Przyjaciel podał informację o uroczystości i ostatniej drodze dziennikarza, który zmarł w wieku 53 lat

Przyjaciel Kamila Durczoka, Witold Pustułka, podał informację o pogrzebie zmarłego dziś dziennikarza. Uroczystość odbędzie się już w piątek, 19 listopada 2021 roku, w Katowicach, skąd pochodził. Jak podaje "Super Express" Kamil Durczok spocznie obok swojego ojca, Krystiana Durczoka.  Zobacz także:   Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia byłej żony dziennikarza Kamil Durczok nie żyje. Na co zmarł dziennikarz?  Kamil Durczok odszedł rano, 16 listopada 2021 roku, w szpitalu w Katowicach, do którego trafił w poniedziałek. Zmarł w wyniku przewlekłej choroby:   Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Zmarł 16 listopada o godzinie 4:23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - czytamy w oświadczeniu placówki. Dziennikarz miał 53 lata.  Pogrzeb Kamila Durczoka  Pierwsze informacje o pogrzebie Kamila Durczoka przekazał na Facebooku jego przyjaciel, Witold Pustułka. Ceremonia odbędzie się 19 listopada o godzinie 9 w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Kostuchnie w Katowicach. Tak wiadomość pojawiła się również w aplikacji internetowej założonej przez Kamila Durczoka "Durczokracja". Jak podaje "Super Express" dziennikarz spocznie obok swojego ukochanego ojca, Krystiana Durczoka, który odszedł w 2016 roku. Zobacz także:  Kamil Durczok nie żyje. To jego ostatnie zdjęcia, które publikował na Instagramie Rodzina i bliscy żegnają Kamila Durczoka Kamil Durczok w latach 1995-2017 był mężem Marianny Dufek, wieloletniej dziennikarki TVP. Doczekali się syna, Kamila Juniora...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik