Joanna Moro w Opolu zaśpiewa piosenkę Anny German
ONS

Moro zaśpiewa piosenkę, którą odrzuciła... Edyta Górniak

Joanna Moro w Opolu zaśpiewa piosenkę Anny German
ONS

Już w najbliższy weekend rozpocznie się festiwal w Opolu. Z tej okazji organizatorzy postanowili zaprosić plejadę gwiazd, która zapewni taki sam sukces jak w przypadku Top Trendy 2013. Ostatecznie jednak aż dwie piosenkarki wycofały się z występu w Amfiteatrze Opolskim - Patrycja Markowska i Edyta Górniak. Diwa jako powód rezygnacji podała narzucony przez organizatorów nieodpowiadający jej repertuar, czyli piosenkę Anny German.

Przypomnijmy: "Nie uważam abym miała prawo dotykać twórczości Pani German"

TVP nie chce jednak wyrzucić z festiwalowego repertuaru przeboju Anny German i dlatego propozycję wykonania jej piosenki przekazano Joanie Moro. Aktorka, która wcieliła się w rolę piosenkarki ma zaśpiewać w Opolu jeden z jej największych przebojów. O wyróżnieniu pochwaliła się w "Party".

- Bardzo się stresują, bo to wielka odpowiedzialność. Chcę jak najlepiej wypaść, żeby widzom się podobało. Chcę być z siebie zadowolona, bo jestem wymagająca - zdradza gwiazda.


Joanna Moro poprowadzi także koncert galowy "Opole! Kocham Cię". Ciekawe jak sprawdzi się w dwóch nowych rolach - piosenkarki i konferansjerki. Jeśli odniesie suckes, z pewnością przyczyni się on na realizację kolejnych planów zawodowych. Zobacz: "Pracuję nad materiałem na płytę"Zobacz kto jeszcze wystąpi podczas tegorocznego festiwalu w Opolu:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53