Joanna Moro odrzuciła rolę za milion złotych?

Joanna Moro odrzuciła rolę za milion złotych?! "Czasami wartości rodzinne po prostu wygrywają"

Joanna Moro odrzuciła rolę za milion złotych?

Joanna Moro odrzuciła rolę za milion złotych? "Fakt" donosi, że właśnie taką sumę aktorka mogłaby dostać za udział w jednym z rosyjskich seriali. Okazuje się, że gwiazda zrezygnowała z tej oferty z powodu rodziny. Menadżerka Joanny Moro w rozmowie z tabloidem przyznała, że praca na planie serialu wiązałaby się z przeprowadzką do Rosji.

 Joanna zdecydowała, że nie przyjmie propozycji ze względu na to, że z całą rodziną musiałaby się przeprowadzić na plan zdjęciowy do Rosji na ponad rok. Propozycja jest bardzo kusząca, ale czasami wartości rodzinne po prostu wygrywają - przyznała agentka Joanny Moro.

Polka dostała również propozycję zagrania w filmie rosyjsko-amerykańskim. Joanna Moro przyjęła ją i jak się okazuje, gwiazda zagra w nim łączniczkę z II wojny światowej, która razem ze swoim ukochanym rusza na front.

 Joanna otrzymała kolejną propozycję zagrania w kinowym filmie "Rudy pies". O tyle jest to zabawna rzecz, że fabuła filmu przypomina historię z polskiego serialu "Czterech pancernych i pies"- zdradziła menadżerka gwiazdy.

Według informacji Faktu, Joanna Moro za rolę w filmie "Rudy pies" zgarnie pół miliona złotych... To już kolejna rosyjska produkcja, w której wystąpi aktorka. Wcześniej Moro zagrała jedną z głównych ról w serialu "Talianka".

 

Zobacz także: O to jej nie podejrzewaliście! Joanna Moro została... morsem! Zobaczcie zdjęcia!

 

Joanna Moro odrzuciła rolę w serialu.

Joanna Moro wybrała rolę w filmie "Rudy pies".

Więcej na temat Joanna Moro
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05