Joanna Moro na Wielkim Teście TVP
East News

Joanna Moro już wkrótce po raz trzeci zostanie mamą?

Joanna Moro na Wielkim Teście TVP
East News

Joanna Moro jest w trzeciej ciąży? Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze! W ostatnich miesiącach dzieci urodziły m.in. Sara Boruc, Katarzyna Burzyńska czy Izabela Janachowska, a już wkrótce do grona szczęśliwych mam dołączą Agnieszka Kaczorowska i Natalia Klimas. Teraz okazuje się, że jest jeszcze jedna gwiazda, której rodzina już wkrótce ma się powiększyć!

Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka?  

Według doniesień najnowszego wydania magazynu "Show" na narodziny trzeciej pociechy czeka Joanna Moro! Aktorka jest ponoć w pierwszym trymestrze ciąży.  Jak informuje magazyn, Joanna Moro od dawna marzyła o kolejnym dziecku. 

Dla Joasi rodzina od zawsze była na pierwszym miejscu. Oczywiście bardzo zależy jej na karierze i rozwoju, marzy o ciekawych wyzwaniach zawodowych, ale to mąż i dzieci są dla niej numerem jeden. Zawsze chciała mieć trójkę maluchów, a teraz po cichu marzy o córce- zdradza informator "Show". 

Joana Moro jest już mamą dwóch chłopców - 9 letniego Jeremiego i 6-letniego Mikołaja. Czy teraz na świecie pojawi się kolejny syn gwiazdy, czy spełni się jej marzenie i urodzi córeczkę? 

Aktorka do tej pory nie skomentowała medialnych doniesień i nie odpowiedziała na nasze pytanie dotyczące rzekomej ciąży. Zanim jednak Joanna Moro potwierdzi lub zdementuje plotki na swój temat spójrzcie na jej ostatnie zdjęcia opublikowane na Instagramie. Zobaczcie, jak prezentuje się w kostiumie kąpielowym! Czy myślicie, że coś jest na rzeczy?

 

Joanna Moro pokazała zdjęcia z plaży.

 

Według medialnych doniesień aktorka jest w trzeciej ciąży.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#goodvibes #pink #sunglasses #seaside

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 

 

Więcej na temat Joanna Moro
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48