Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na okładce "Party"
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Koroniewska i Dowbor na okładce "Party"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na okładce "Party"
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Już jutro do sklepów trafi nowy numer magazynu "Party", w którym tradycyjnie nasi redakcyjni koledzy zapewnili mnóstwo ekskluzywnych treści. Na pewno największym zaskoczeniem jest zażegnanie kryzysu w związku Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, którzy trafili na okładkę. Jak udało im się pogodzić i jak dzisiaj wyglądają ich wspólne relacje - o tym wszystkim przeczytasz (i zobaczysz wyjątkowe zdjęcia) na łamach magazynu "Party".

Ponadto, "Party" zdradza szczegóły z ostatnich wydarzeń w życiu Agnieszki Chylińskiej, która tydzień temu oznajmiła, że jest w ciąży. W środku nie zabraknie także zdjęć Mikołaja Krawczyka i Agnieszki Włodarczyk ze wspólnych wakacji w USA.

Zobacz: Chylińska potwierdza: Jestem w ciąży!

Magazyn "Party" odpowiada także na pytanie co łączy Krzysztofa Ibisza z byłą żoną Anną, a Karolina Korwin Piotrowska w trzecim felietonie (zobacz poprzedni) ocenia wakacje Kasi Cichopek i Marcina Hakiela w przyczepie kempingowej.

Tradycyjnie nie zabraknie także ocen modowych wyroczni - Ady Fijał i Joanny Horodyńskiej, które tym razem pod lupę wzięły Ewę Farną, Natalię Siwiec, Kaję Paschalską i Marinę Łuczenko.

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40