Joanna Koroniewska gratuluje ciężarnej Kasi Cichopek
ONS/Akpa

Koroniewska o ciąży Cichopek: Dwójka dzieci to już hardkor

Joanna Koroniewska gratuluje ciężarnej Kasi Cichopek
ONS/Akpa

W niedzielę informowaliśmy was, że Katarzyna Cichopek jest w drugiej ciąży. Niespodziewaną informację podał na swojej okładce magazyn "Flesz". Przypomnijmy: Kasia Cichopek JEST W CIĄŻY!

Na wczorajszym pokazie Paprocki & Brzozowski spotkaliśmy Joannę Koroniewską, do niedawna jeszcze serialową koleżanką Cichopek i zapytaliśmy, czy chciałaby czegoś życzyć przyszłej mamie. Koroniewska była niezwykle zaskoczoną wiadomością o ciąży, ale ciepło wspominała wspólne chwile z Kasią, gdy jeszcze obie były w ciąży. Życzy tez przyjaciółce wytrwałości i siły:
 

Gratuluję Kasi! Pamiętam, jak razem byłyśmy w pierwszej ciąży i ogromnie się wspierałyśmy. Teraz nie mieszkamy blisko siebie, natomiast życzę jej przede wszystkim tego, żeby jak najdłużej miała siłę i odpoczywała, bo przy dwójce to jest podobno hardkor! - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl


Czy aktorki czekają wspólne spacery i zabawy ich pociech?
 

Adaś jest facetem, a moja Janka jest dziewczynką i jeszcze chwilę mogą się pobawić, ale za chwilę to już będzie duży dysonans, bo moja córka nie lubi bawić się samochodzikami, a podejrzewam, że i Adaś nie bawi się lalkami Barbie i nie lubi różowego, więc mogą się nie dogadać (śmiech) - dodała z przymrużeniem oka gwiazda.


My przyłączamy się do życzeń i cieszy nas widok gwiazd, które wzajemnie się wspierają nie tylko przed obiektywami aparatów.Zobacz też Joannę Koroniewską i inne gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39