Bal fundacji TVN „Nie jesteś sam” to jedno z najważniejszych wydarzeń tego sezonu. I tym razem pojawiło się na nim wiele gwiazd, a wydarzeniem imprezy były zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka.

Reklama

Znana stylistka, Joanna Horodyńska oceniła stylizacje gwiazd z balu TVN. Mocno dostało się Karolinie Malinowskiej. Dlaczego? Horodyńska zarzuciła jej, że źle dobrała sukienkę do koloru włosów, a makijaż dodał jej lat i “wyglądała jak własna matka”. Malinowska nie pozostała dłużna i szybko jej odpowiedziała:

Joanna NIGDY NIE POŻYCZAM CIUCHÓW Horodyńska, znów postanowiła ocenić moją suknię. Wiadomo, że się nie podobało. Bo było moje i na mnie. Proponuję Jej jednak odkleić metkę z wypożyczalni butów, usunąć z nich resztę słomy i spuścić trochę z tonu. Tym bardziej, że te tony mocno fałszywe”, napisała Karolina.

Na konferencji Polsat Cafe spytaliśmy Joannę Horodyńską o konflikt z Karoliną Malinowską.

Karolina mnie nie uwiodła. To piękna i młoda dziewczyna, która mogłaby wyglądać lepiej. Karolinie brakuje dystansu do siebie, mnie czasem też, ale staram się z tym walczyć i nie odpowiadam na krytykę - powiedziała nam Joanna Horodyńska.

Przypominamy, że Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska przez wiele lat oceniały stylizację gwiazd dla magazynu „Party”. Trzy lata temu Karolina wycofała się ze współpracy ze stylistką i od tego czasu panie nie mają zbyt dobrego kontaktu. Szykuje się kolejna wojna w show-biznesie?

Zobacz także

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama