Doda, Agnieszka Woźniak-Starak
Newsy

Zapadł wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim przez Dodę! Gwiazda strzelała do Agnieszki z pistoletu na...wodę?!

Poznaj szczegóły tej głośnej sprawy!

Sprawa pomiędzy Dodą a Agnieszką Woźniak-Starak została umorzona! Właśnie zapadł wyrok w głośnej sprawie rzekomego pobicia, do którego miało dojść w lutym 2014 roku w Chorzowie podczas gali "Niegrzeczni 2014". Przez kilka miesięcy obie gwiazdy tłumaczyły się w mediach z tego zajścia. Ostatecznie sprawa trafiła do sądu, a proces stał się jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie.

 

Warszawski Sąd Apelacyjny właśnie zadecydował o umorzeniu sprawy o naruszenie nietykalności cielesnej Agnieszki Woźniak-Starak - podaje "Twoje Imperium". Tym samym, sąd uchylił wyrok, który zapadł w marcu 2016 roku. Wówczas Doda została skazana za groźby i pobicie na pół roku ograniczenia wolności oraz prace społeczne. Polecamy: Jak wygląda podział majątku przy rozwodzie? Co bierze pod uwagę sąd?

Co działo się podczas "Flesz Fashion Night" 2018? Przeżyjmy to jeszcze raz!

 

Zapadł wyrok w sprawie bójki Agnieszki Szulim z Dodą

Piosenkarka odwołała się od wyroku i właśnie wygrała w sądzie. Dodzie udowodniono jedynie spryskanie Agnieszki Woźniak-Starak wodą z plastikowego pistolecika.

"A za grożenie pistolecikiem nie można karać pracami społecznymi" - komentuje rzecznik Sądu Okręgowego Dorota Trautman.

Prawnik Woźniak-Starak nie wyklucza wniesienia kasacji. W rozmowie z gazetą powiedział, że razem ze swoją klientką są zaskoczeni takimi wyrokiem i uważają, że Doda powinna ponieść karę za swój czyn. Z kolei prawnik Dody informuje o kolejnej toczącej się sprawie.

"Pani Szulim doprowadziła do wyrwania u pani Doroty Rabczewskiej paznokcia wraz z macierzą. Sprawa jest w toku"

Jaki będzie finał? Doda wygra po raz drugi?

 

Zobacz też: Doda skrytykowała suknię ślubną Agnieszki Szulim: "Wybrałabym inną, gdybym mogła wykorzystać majątek męża!"

 

Sąd Apelacyjny umorzył sprawę o naruszenie nietykalności Agnieszki Woźniak-Starak.

Agnieszka Szulim fryzura

Dodzie udowodniono jedynie... strzelanie z pistoletu na wodę.

Doda wychodzi ze studia

Doda wychodzi ze studia "Pytanie na Śniadanie"
Newsy
Doda z kosmicznie drogą torebką wychodzi ze studia "PnŚ"! Zobaczcie ZDJĘCIA!
Doda z kosmicznie drogą torebką wychodzi ze studia "PnŚ"! Zobaczcie ZDJĘCIA!

Ten model pokochały wszystkie gwiazdy! Ile kosztuje?

Kuba Wojewódzki w marynarce
Newsy
Kuba Wojewódzki skomentował wyrok sądu w sprawie Dody i Agnieszki Szulim! Po czyjej jest stronie?
Kuba Wojewódzki skomentował wyrok sądu w sprawie Dody i Agnieszki Szulim! Po czyjej jest stronie?

Kuba Wojewódzki skomentował wyrok sądu w sprawie rzekomego pobicia Agnieszki Woźniak-Starak przez Dodę! Jak co środę w "Polityce" pojawiła się rubryka dziennikarza, w której komentuje bieżące wydarzenia z show-biznesu. Tym razem Kuba Wojewódzki odniósł się do ostatniego wyroku sądu w jednej z najgłośniejszych spraw - chorzowskiej afery z udziałem Agnieszki Woźniak-Starak i Dody.   Kuba Wojewódzki o wyroku w sprawie Dody i Woźniak Starak! Dziennikarka oskarżyła wokalistkę o pobicie w toalecie. Proces ciągnął się dość długo, ale w końcu zakończył się wyrokiem uniewinniającym Dodę. Mało tego, piosenkarka żąda teraz od Agnieszki Woźniak-Starak milionowego odszkodowania za straty moralne. Jak wyrok sądu skomentował showman? Kolejny etap potyczki pomiędzy Dodą a Agnieszką Szulim. Po dwóch i pół roku od pojedynku w katowickiej toalecie sąd  apelacyjny umorzył sprawę o naruszenia nietykalności osobistej Agnieszki. Tym samym triumfuje stara zasada. Co się dzieje w kiblu, niech tam zostanie. Przypomnijmy, że to druga sprawa, którą Agnieszka Woźniak-Starak przegrała. Kilka miesięcy temu sąd wydał wyrok w sprawie zniesławienia rodziców Dody w programie "Na językach", który nie był korzystny dla dziennikarki.   Zobacz: Doda skomentowała wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim! Chce teraz sama pozwać dziennikarkę! Za co? Kuba Wojewódzki skomentował wyrok w sprawie Dody i Agnieszki Szulim. Doda została uniewinniona!   Więcej o konflikcie Dody i Agnieszki - w nowym Party.

Doda w cekinowej sukience
Newsy
Doda skomentowała wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim! Chce teraz sama pozwać dziennikarkę! Za co?
To nie koniec wojny!

Doda skomentowała wyrok sądu w sprawie rzekomej bójki z Agnieszką Szulim w Chorzowie! Warto przypomnieć, że ponad dwa lata temu była to jedna z głośniejszych afer w show-biznesie.  Agnieszka Szulim (dzisiaj Woźniak-Starak) oskarżyła Dodę o pobicie podczas gali "Niegrzeczni 2014". Dziennikarka wytoczyła również proces, który właśnie się zakończył.   Doda skomentowała wynik procesu z Agnieszką Szulim  Wokalistka postanowiła skomentować wyrok sądu w swoich mediach społecznościowych. Co napisała do swoich fanów? DZIEKUJE ZA SPRAWIEDLIWY WYROK💪 Po 2,5 latach walki sądowej pomiędzy Dorotą Rabczewską a Agnieszką Szulim (teraz Woźniak- Starak) Sąd Okręgowy uchylił wyrok Sądu I Instancji wobec znikomej społecznej szkodliwości czynu i UNIEWINNIŁ Dodę. Wyrok jest prawomocny a koszty postępowania sądowego poniesie Agnieszka Woźniak -Starak. W opisie czynu Sąd pozostawił jedynie zapis dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej Oskarżycielki poprzez oblanie ją wodą z pistoletu na wodę:) Doda zapowiedziała również, że ma zamiar pozwać gwiazdę TVN o zniesławienie. Wobec szeregu nieprzyjemności, jakie spotkały Dodę w związku z niesłusznymi oskarżeniami i reakcją mediów na pomówienia ze strony Agnieszki Woźniak-Starak, wokalistka planuje złożenie pozwu o zniesławienie. Agnieszka bowiem już przegrała podobny proces z rodzcami Dody ,których musi publicznie przeprosić na antenie TVN 😈 Warto dodać, że to już drugi proces, który Agnieszka Szulim przegrała z Dodą. Kilka miesięcy temu wydano wyrok w sprawie zniesławienia przez dziennikarkę rodziców Dody i wyciągnięcie na światło dzienne w programie "Na językach" różnych rodzinnych historii Rabczewskich. Sąd uznał, że w ramach kary prezenterka musi publicznie przeprosić rodziców piosenkarki.   Zobacz:  Agnieszka Woźniak-Starak będzie...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner