Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

365 dni Blanki Lipińskiej

Jest nowy gorący zwiastun "365 dni" bez cenzury! Nie brakuje odważnych scen!

365 dni Blanki Lipińskiej

Już 7 lutego odbędzie się premiera ekranizacji głośnej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. Film już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie mediów oraz widzów. Na równo miesiąc przed premierą ukazał się oficjalny zwiastun filmu, w którym nie brakuje erotyzmu i nagości! Czy film "365 dni" odniesie sukces na miarę słynnych "50 twarzy Greya"? 

Zobacz także: Julia Wieniawa dołączy do obsady w kolejnych częściach "365 dni"? Zobacz co napisała Blanka Lipińska!

Odważny zwiastun filmu "365 dni" właśnie pojawił się w internecie!

Blanka Lipińska właśnie opublikowała zwiastun filmu "365 dni"! Przez półtorej minuty można zobaczyć pikantne i namiętne sceny, które są przeznaczone jedynie dla widzów dorosłych! Trailer jest bowiem pełen erotyzmu i nie brakuje w nim również nagości. Na pewno każdy fan serii "50 twarzy Greya" będzie chciał już 7 lutego wybrać się na ekranizację powieści Blanki Lipińskiej! 

Od pewnego czasu zrobiło się naprawdę głośno wokół Blanki Lipińskiej i ekranizacji jej powieści "365 dni". Za reżyserię filmu odpowiedzialni są Barbara Białowąs i Tomasz Mandes. Jednym z producentów filmu jest natomiast Maciej Kawulski, który jest także twórcą filmów takich jak Underdog czy Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. 

W rolach głównych w filmie "365 dni" zobaczymy Annę Marię Sieklucką oraz Michele Morrona. Ponadto w obsadzie znaleźli się także znamienici, polscy aktorzy, między innymi Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Magdalena Lamparska, Bronisław Wrocławski, Agnieszka Warchulska i Natasza Urbańska. 

Czy ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej zdobędzie tylu fanów co seria "50 twarzy Greya"? O tym przekonamy się już niebawem, jednak zwiastun pokazuje, że będzie się działo! 

Jak Wam się podoba trailer "365 dni"? 

Niedawno Blanka Lipińska opublikowała także oficjalny plakat filmu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To był WSPANIAŁY ROK ❤️❤️❤️ Po brzegi wypełniony pracą 💪🏼💪🏼💪🏼 Jestem wdzięczna 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Za każdy dzień, który minął 🙏🏼 Za każdy popełniony błąd 🙏🏼 Za każdą zdobytą nagrodę 🙏🏼 Za każdą bolesną lekcje 🙏🏼 Za każdy pobity rekord 🙏🏼 Za każde spełnione marzenie 🙏🏼 Za każdy sukces 🙏🏼 Za każde doświadczenie 🙏🏼 Dziękuje Wam za to wszystko ❤️ To dzięki moim Fanom mogę zmieniać siebie, ludzi i świat❤️ To dzięki Wam jestem tu, gdzie jestem i mam to co mam ❤️ Jesteście moją motywacją, moim wsparciem, moją armią ❤️ I obiecuje, że w roku 2020 ... ....będę biegła jeszcze szybciej 💪🏼 .....sięgała wyżej 💪🏼 ......i patrzyła dalej 💪🏼 CUDOWNEGO NOWEGO ROKU 🎉🎇✨ Oby rok, który minął był gorszy od tego, który nadchodzi...a nadchodzi NOWE 😈

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22