Gwiazdy pop na MET Gala 2013
ONS

3 diwy powaliły na kolana na gali MET

Gwiazdy pop na MET Gala 2013
ONS

Wczoraj w Nowym Jorku dzięki gali MET w jednym miejscu i o jednym czasie można było spotkać największe gwiazdy ze świata filmu, muzyki i mody. Każdy z zaproszonych na imprezę gości chciał błyszczeć na czerwonym dywanie. Na nas największe wrażenie zrobiły trzy gwiazdy pop, które w swoich kreacjach wyglądały zniewalająco. A są nimi Beyonce, Katy Perry i Jennifer Lopez.

Beyonce tego wieczoru zaprezentowała się w ognistej kreacji Givenchy Haute Couture. Seksowna suknia w orientalne wzory z obcisłym gorsetem z krokodylej skóry doskonale podkreślała piersi wokalistki. Wyrazistości stylizacji dodały kozaki na szpilce w ten sam deseń co tkanina sukni.

Katy Perry podczas tegorocznej gali MET postanowiła zostać sycylijską księżniczką. Wszystko za sprawą stylizacji od Dolce & Gabbana. Wokalistka wyglądała zjawiskowo w misternie zdobionej kreacji. Ponadto gwiazda miała na sobie transparentne złote kolczyki w rozmiarze XXL oraz koronę.

Klasę pokazała również Jennifer Lopez. Latynoska piękność po czerwonym dywanie przeszła się w długiej jedwabnej sukni od Michaela Korsa. Kreacja doskonale leżała na ciele wokalisty, a olbrzymi dekolt na plecach dodawał eleganckiej stylizacji seksapilu.

Tak na Met Gala 2013 prezentowały się pozostałe gwiazdy:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03