Film o Ani Przybylskiej

Jarosław Bieniuk blokuje prace nad filmem o Ani Przybylskiej? Jest komentarz: "Jarek jest przez cały czas..."

Film o Ani Przybylskiej

Jarosław Bieniuk blokuje prace nad filmem o Ani Przybylskiej? Takie informacje podał "Super Express". Piłkarz, wedle dziennika, miał zastrzeżenia co do scenariusza i tego, jak producenci chcieli przedstawić początki kariery Ani w show-biznesie:

Jarek Bieniuk nie był zachwycony tym, w jaki sposób zostały przedstawione początki Ani w show-biznesie. Nie chce, żeby ich dzieci zapamiętały mamę w taki sposób  - czytaliśmy na łamach "Super Expressu".

Jarosław Bieniuk dementuje plotki!

Czy rzeczywiście tak jest? Okazuje się, że nie - sportowiec cały czas jest w kontakcie ze scenarzystami i producentami. W rozmowie z viva.pl menadżer Bieniuka Marcin Ciącio mówi:

W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się plotki na temat filmu o Ani. Tymczasem wciąż trwają prace nad ostateczną wersją scenariusza. Jarek jest przez cały czas w kontakcie z producentami. Odnosząc się do wczorajszego artykuły jednego z dzienników: Jarek nie blokuje prac nad filmem — powiedział w rozmowie z Viva.pl

Film o Ani Przybylskiej - „Gwiazda” - ma trafić do kin w 2018 roku. Reżyserią zajmie się Radosław Piwowarski, którego nazywa się ojcem kariery Ani Przybylskiej. Nie wiadomo, kto zagra główną rolę.

Zobacz: Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do mamy! Jak wygląda bez makijażu? Jak Ania Przybylska!

Powstanie film o Ani Przybylskiej! 

Anna Przybylska, Daleko od noszy
East News
 

Jarosław Bieniuk nie blokuje prac nad filmem. 

Jarosław Bieniuk na zawodach CSIO Sopot 2017

Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36