Film o Ani Przybylskiej

Jarosław Bieniuk blokuje prace nad filmem o Ani Przybylskiej? Jest komentarz: "Jarek jest przez cały czas..."

Film o Ani Przybylskiej

Jarosław Bieniuk blokuje prace nad filmem o Ani Przybylskiej? Takie informacje podał "Super Express". Piłkarz, wedle dziennika, miał zastrzeżenia co do scenariusza i tego, jak producenci chcieli przedstawić początki kariery Ani w show-biznesie:

Jarek Bieniuk nie był zachwycony tym, w jaki sposób zostały przedstawione początki Ani w show-biznesie. Nie chce, żeby ich dzieci zapamiętały mamę w taki sposób  - czytaliśmy na łamach "Super Expressu".

Jarosław Bieniuk dementuje plotki!

Czy rzeczywiście tak jest? Okazuje się, że nie - sportowiec cały czas jest w kontakcie ze scenarzystami i producentami. W rozmowie z viva.pl menadżer Bieniuka Marcin Ciącio mówi:

W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się plotki na temat filmu o Ani. Tymczasem wciąż trwają prace nad ostateczną wersją scenariusza. Jarek jest przez cały czas w kontakcie z producentami. Odnosząc się do wczorajszego artykuły jednego z dzienników: Jarek nie blokuje prac nad filmem — powiedział w rozmowie z Viva.pl

Film o Ani Przybylskiej - „Gwiazda” - ma trafić do kin w 2018 roku. Reżyserią zajmie się Radosław Piwowarski, którego nazywa się ojcem kariery Ani Przybylskiej. Nie wiadomo, kto zagra główną rolę.

Zobacz: Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do mamy! Jak wygląda bez makijażu? Jak Ania Przybylska!

Powstanie film o Ani Przybylskiej! 

Anna Przybylska, Daleko od noszy
East News
 

Jarosław Bieniuk nie blokuje prac nad filmem. 

Jarosław Bieniuk na zawodach CSIO Sopot 2017

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49