Zaręczyny Piotra Woźniaka-Staraka i Agnieszki Szulim

Piotr Starak o Agnieszce Szulim: "To jest kobieta mojego życia!"

Zaręczyny Piotra Woźniaka-Staraka i Agnieszki Szulim

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Staraka są dziś na językach wszystkich! A tegoroczny bal charytatywny organizowany przez fundację "TVN nie jesteś sam" na pewno przejdzie do historii. To właśnie wczoraj podczas tej wyjątkowej imprezy Piotr Woźniak-Starak postanowił oświadczyć się swojej ukochanej, Agnieszce Szulim. Przypomnijmy: Piotr Starak oświadczył się Agnieszce Szulim na balu TVN!

Nikt z zaproszonych gości się tego nie spodziewał, a milioner był bardzo zestresowany. Starak powiedział niewiele, ale za to była to wyjątkowo wzruszająca przemowa. I zadziałała, bo Agnieszka odpowiedziała "tak":) Producent filmowy był zestresowany i chwilkę potrwało zanim wyciągnął pierścionek. A jak brzmiała krótka przemowa wybranka Szulim?

To jest kobieta mojego życia i dzisiaj… Ojciec by się zdziwił. Żałuję, że go nie ma, ale ja to musze zrobić. Agnieszko, czy zostaniesz moją żoną?

Moment ten opisała na swoim blogu Karolina Malinowska, która pogratulowała Piotrowi odwagi. My życzymy zakochanym jeszcze więcej miłości!

Zobacz: Karolina Malinowska opisała zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Staraka:"Moment wart miliony"

 

<3

 

Posted by Vogule Poland on 6 września 2015


 

 

akpa20150509_off_camera_zakonczenie_pp_2044.jpg

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak na 10-leciu PISFu

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41