Adrian i Ilona są najbardziej zaskakującą parą 6. edycji "Rolnik szuka żony"! Początkowo nikt nie dawał im szans, a relacje rolnika z wybranymi kandydatkami były dosyć skomplikowane, żadnej z nich nie okazywał zainteresowania. Widzowie byli przekonani, że Adrian nie wybierze żadnej z kobiet. Na szczęście tak się nie stało. Od kiedy wybrał Ilonę wszystko się zmieniło. Stał się bardziej otwarty i w odcinku, w którym para spędziła uroczy dzień nad morzem - oboje zadeklarowali, że chcą się spotykać, odwiedzają się wzajemnie i zrobią wszystko, aby nie zepsuć tej relacji!

Reklama

Już wiadomo, że para nadal jest razem, na dowód tego oboje publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Zobaczcie historię miłości Ilony i Adriana! Kiedy para zorientowała się, że chce być razem? Obejrzyjcie wideo i przypomnijcie sobie, jak zaczynała się ta wyjątkowa relacja. Być może w kolejnym sezonie "Rolnik szuka żony" zobaczymy już zdjęcia ze ślubu tej pary!

Zobacz także: Wiemy, gdzie pracuje kandydatka Adriana z „Rolnik szuka żony”. Szok! Ilona pokazała aż dwa miejsca pracy...

Facebook
Facebook

Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama