Izabela Kisio-Skorupa odpowiada córce
ONS

Mama Oli Kisio przeżywa krytykę córki: Jest mi wstyd. Nosiłam ją pod sercem

Izabela Kisio-Skorupa odpowiada córce
ONS

Matka popularnej aktorki serialowej Aleksandry Kisio - Izabela Kisio-Skorupa od kilku miesięcy prowadzi ofensywę w mediach, aby w końcu trafić do grona gwiazd. Celebrytka zapewnia, że "potrafi tańczyć i śpiewać", a w rozmowie z nami opowiedziała o kulisach pracy nad nowymi teledyskami i piosenkami. Pomimo sporej rozpoznawalności, często organizatorzy imprez pomijają ją na swojej liście gości. Przypomnijmy: Kisio próbowała wejść na imprezę Party bez zaproszenia: Ja tylko na godzinkę!

Skandale z udziałem Izabeli bardzo odbijają się na ciężarnej córce. W jednym z ostatnich wywiadów Aleksandra Kisio przyznała, że jest jej wstyd za matkę i dlatego też nie chce mieć z nią kontaktu. Przypomnijmy: "Każda nowa wiadomość na ten temat sprawia, że..."

Długo nie musieliśmy czekać, aż do tych słów ustosunkuje się sama zainteresowana. Skorupa na swoim Facebooku napisała wprost, co myśli o Oli, nie ukrywa swojego żalu i rozczarowania zachowaniem córki:

To Mamie Izie jest wstyd za taka corke ktora wykorzystala Mame i sie nia wogole nie interesuje. Mama chce utrzymywac kontakt z corka i wiezi bo nosila ja pod sercem i oddala jej wszystko a teraz cerber Lukasz czy tez media uniemozliwialy kontakt. przez takie zachowanie. (...) to tylko szumowiny i hieny tak postepuja mie szanujac porzadnego odpowiedzialnego czlowieka - pisze Izabela (pis. oryginalna). 


Ola powinna ustosunkować się do słów matki?

Zobacz: Matka Oli Kisio na bogato w wielkim futrze. Zapowiada nowe gwiazdorskie projekty

Izabela Kisio-Skorupa na urodzinach Party


 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01