Party Stories
Górniak założyła Instagram
Newsy

Górniak założyła profil na Instagramie! Co już wrzuciła?

Edyta idzie z duchem czasu

Instagram to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych. Cały świat oszalał na punkcie publikowania zdjęć z charakterystycznymi filtrami, w tym również polskie gwiazdy. Przypomnijmy: Polskie gwiazdy na Instagramie

Kolejną rodzimą sławą, która postanowiła uchylić drzwi do swojej prywatności została nieoczekiwanie... Edyta Górniak. Kilka dni temu na Instagramie pojawiło się jej konto, na którym piosenkarka śmiało publikuje kolejne zdjęcia - na pierwszy ogień poszły fotki ze spaceru Górniak z światowej klasy muzykiem, Aaronem Spearsem. Edyta pokazała też seksowne zdjęcie z wakacji. Diwa polskiej piosenki znana jest z doskonałego kontaktu ze swoimi fanami, więc możemy być pewni, że w przyszłości czeka nas jeszcze więcej foto-perełek na jej profilu.

A wy korzystacie z Instagrama? Będziecie obserwować na nim Edytę Górniak?

Instagram Edyty Górniak


Instagram Edyty Górniak


Instagram Edyty Górniak

Zobacz też zdjęcia Edyty Górniak z synem i partnerem po jednym z jej koncertów:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Górniak wystąpi na Top of the Top 2013
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Górniak wystąpi na festiwalu w Sopocie!
Zaśpiewa wśród światowych gwiazd. Znamy szczegóły!

Edyta Górniak w tym roku nie wystąpiła na dwóch dużych festiwalach w Sopocie i Opolu. Diwa miała pojawić się wprawdzie na scenie opolskiego amfiteatru, ale nie dogadała się ostatecznie z organizatorami. Przypomnijmy: "Nie godzę się na pracę w atmosferze kłamstwa" W sierpniu odbędzie się jednak drugi festiwal w Sopocie - TOP OF THE TOP FESTIVAL 2013 , również organizowany przez stację Polsat. W dniach 23-24 sierpnia wystąpią zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Organizatorzy zdradzili na razie szczegóły dotyczące pierwszego dnia festiwalu - wystąpią m.in. Amy MacDonald, Belina Carlise, Rick Astley czy Matt Dusk. Nie są znane póki co nazwiska polskich wykonawców, ale wiemy, że na obu koncertach wystąpi Edyta Górniak. Gwiazda osobiście poinformowała o tym na swoim profilu na Instagramie. Wielce prawdopodobne, że pierwszego dnia diwa wystąpi w duecie z Mattem Duskiem, z którym nagrała głośny duet, drugiego zaś zaprezentuje autorski recital.   Zapraszam wszystkich nad morze - 23 i 24 sierpnia, Sopot Festival Top of the Top. Będę gościem muzycznym pierwszego i drugiego dnia. Do zobaczenia - powiedziała Górniak w specjalnym klipie wideo. Jesteśmy pewni, że Edyta zaprezentuje show na najwyższym światowym poziomie. Wybieracie się do Sopotu? Zobacz: Górniak przyćmiła światowe gwiazdy na finale "X-Factor" Zobacz też zdjęcia Edyty z synem i partnerem na spacerze po koncercie:

Szulim i Ślotała odnawiają tęczę na Placu Zbawiciela
Instagram
Newsy
Ślotała i Szulim też odnawiają tęczę: Nie spalicie nas wszystkich!
Gwiazdy nie pozostają obojętne na zniszczenia

11 listopada doszło w Warszawie kolejny raz do spalenia symbolicznej tęczy na Placu Zbawiciela. Wandale zniszczyli instalację, która dla wielu Warszawiaków była symbolem radości i wolności. W odrestaurowywanie tęczy włączyła się nawet Edyta Górniak . Przypomnijmy: Górniak odwiedziła spaloną tęczę i... zdobiła ją żywymi kwiatami Oczywiście na wydarzenie szybko zareagowała sieć i powstała nawet specjalna inicjatywa zwana "Wszystkich nas nie spalicie" . Ma ona na celu odnowę tęczy i symboliczne pokazanie, że osób, którym zależy na jej obecności, jest więcej niż bandytów niszczących ją przy każdej okazji. W ruch włączyły się kolejne gwiazdy - na Instagramach pojawiły się zdjęcia Agnieszki Szulim i Zosi Ślotały , które podobnie jak Górniak, dekorowały ją wczoraj na Placu Zbawiciela kwiatami. Można się domyślać, że do inicjatywy przyłączy się więcej znanych osób. Dobry pomysł? Zobacz: Piróg: "Orgnizatorzy powinni zapłacić za szkody"   Polskie gwiazdy na Instagramie w mijającym tygodniu:

paparazzi
Newsy
Edyta Górniak będzie miała niezwykłego gościa na swoim koncercie! Zgadniecie kogo?
Diwa rusza w trasę!

  Edyta Górniak pogodziła się z mamą!   Podczas pobytu na festiwalu w Opolu, Edyta Górniak pogodziła się ze swoją mamą Grażyną, z którą przez wiele lat nie miała kontaktu. Gwiazda od kilku miesięcy miała z mamą kontakt telefoniczny, ale dopiero w czerwcu przyjechała z Warszawy do swojego rodzinnego miasta. Zdjęcia z ich spaceru ulicami Opola szybko obiegły internet, a media opisywały kulisy tego niezwykłego spotkania. Edyta wyciągnęła do mamy rękę na zgodę i teraz obie mają nadzieję, że uda im się nadrobić stracony czas oraz zbudować silną więź. (Zobacz: Edyta Górniak pogodziła się z mamą. ZDJĘCIA ) Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak zaprosiła mamę na swój pierwszy koncert w ramach jubileuszowej trasy “Love 2 Love”, który odbędzie się 8 sierpnia w Kielcach. Mama Edyty usiądzie na widowni obok Allana, który również będzie wspierał mamę w tak ważnym dla niej dniu. Kolejny występ w ramach trasy “Love 2 Love” odbędzie się we wrześniu, więc przerwę w koncertach Edyta chce wykorzystać na wakacje z rodziną.   “Tym razem Edyta zabierze nad polskie morze nie tylko Allana, ale też mamę! Gwiazda chce, żeby Allan mógł spędzić więcej czasu ze swoją babcią, z którą nie widział się dawno”, mówi nam osoba z otoczenia gwiazdy. To będą niezwykłe wakacje dla całej trójki! Zobacz też na Polki.pl: Edyta Górniak na okładce magazynu "Party"            

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner