Ania i Grzesiek Bardowscy z Rolnik szuka żony na planie filmiku do ich bloga
YouTube
Newsy

Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" nakręcili film! Opowiadali o rolnictwie, ale nie zabrakło też czułości! WIDEO

Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" nakręcili film! Opowiadali o rolnictwie, ale nie zabrakło też czułości! WIDEO

Ania i Grzesiek z programu "Rolnik szuka żony" rozkręcają swojego bloga "Tytanowy Farmer". W sieci pojawił się ich pierwszy wspólny filmik, na którym doradzają rolnikom, jak... właściwie opryskiwać uprawy. Ania i Grzesiek w kilkuminutowym nagraniu pokazują swoje gospodarstwo i mówią o "mieszaninach zbiornikowych". Młode małżeństwo przed kamerą tworzy bardzo zgrany duet. Grzesiek na swoim profilu na Facebooku pochwalił się pierwszym odcinkiem ich poradnikowego materiału i zapewnił, że to dopiero początek.

Dajcie nam się rozkręcić ;) Odcinek 1- napisał były uczestnik Rolnik szuka żony.

Najciekawszy fragment nagrania pojawia się jednak na samym końcu. Zakochani w świetnych nastrojach spacerują po swoim polu, kiedy w pewnym momencie Grzesiek podnosi swoją żonę, a ta klepie go po pupie. ;) Ależ oni się kochają!

 

Zobaczcie pierwsze nagranie Ani i Grześka. Kto wie, być może już wkrótce zostaną prawdziwymi gwiazdami internetu!

 

Zobacz także: Nie tylko dla rolników - i Ty możesz iść na randkę z Martą Manowską! Sprawdź, co trzeba zrobić

 

Ania i Grzesiek nakręcili krótki filmik.

 

Jak sprawdzili się przed kamerą?

 Nie zabrakło czułych gestów.

Mariusz Smaga z Rolnik szuka żony pierwszy raz na salonach
ONS
Newsy
Mariusz z Rolnik szuka żony na salonach z nową partnerką. Zobacz, jak wygląda jego dziewczyna!
Mariusz z Rolnik szuka żony na salonach z nową partnerką. Zobacz, jak wygląda jego dziewczyna!

Mamy ich zdjęcia!

Żona Grześka z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się ciążowym brzuszkiem
screen YouTube/Facebook
Newsy
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" rozmawia z... brzuchem ciężarnej Ani! "Janie, czy ci się podobało?" To trzeba zobaczyć!
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" rozmawia z... brzuchem ciężarnej Ani! "Janie, czy ci się podobało?" To trzeba zobaczyć!

Grzesiek i Ania z programu "Rolnik szuka żony" pokazali kolejny filmik ze swojego bloga. Państwo Bardowscy już od kilku miesięcy razem występują przed kamerą i opowiadają o pracy na roli oraz o produktach, jakich Grzesiek używa w swoim gospodarstwie. Tym razem Grzesiek i ciężarna Ania pochwalili się nagraniem, na którym pojawił się bardzo osobisty komentarz prowadzących. Okazuje się bowiem, że Ania ma żal do swojego męża o to, że nie rozmawia z ich nienarodzonym jeszcze synkiem. Jak wyglądała rozmowa Grześka z żoną przed kamerą? Dobra teraz pytanie, ale nie do ciebie - zaczął Grzesiek. Janie, czy ci się to podobało? (mówił do brzuszka Ani) . Czy tato przekazuje ciekawe informacje, czy już wszystko wiesz, czy mam opowiadać dalej? Rozbawiona Ania żartowała, że opowiadanie o pracy na roli nie interesuje ich synka. Śpi więc chyba słabo go to interesuje  - odpowiedziała żona rolnika. Żebyś się nie zdziwił jak nie będzie się interesował rolnictwem. Ale jestem pewien, że mu się podoba i chce więcej  - stwierdził Grzegorz. Właśnie dlatego pytam, bo narzekałaś na mnie, że nie rozmawiam z naszym synem. Wiem, że on wszystko słyszy dlatego chciałem dzisiaj troszkę nadrobić i przekazać mu trochę ciekawej wiedzy. Ok. To nadrabiaj też poza kamerami  - skomentowała Ania. Zobaczcie najnowsze nagranie Ani i Grześka , których widzowie polubili w programie "Rolnik szuka żony" . Ciążowy brzuszek Anny jest już bardzo widoczny!   Zobacz także: Grzegorz z "Rolnik szuka żony" z ciężarną żoną na jesiennym spacerze. To ostatnie chwile tylko we dwoje...   Anna i Grzegorz rozmawiają o synku. Brzuszek Ani jest już bardzo widoczny. Para już wkrótce zostanie rodzicami.

Rolnik szuka żony, Ania i Grzegorz Bardowcy
TV-Show
Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazali kolejny filmik na blogu. Nie zabrakło czułości
Zobacz wideo!

Ania i Grzesiek z programu "Rolnik szuka żony" pokazali 2. odcinek swojego bloga "Tytanowy Farmer" . Tym razem rolnik opowiada Ani o tym, czy warto przeprowadzać sklejanie i desykację rzepaku . Ania pyta, a Grzesiek odpowiada na pytania wymieniając, jakie są plusy i minusy takich zabiegów. A jak wygląda filmik? Grzegorz gra w grę komputerową, ale na hasło, że powinien zrobić coś w domu nagle przypomina sobie, że powinien popracować przy rzepaku :). W polu rośnie, ja teraz mogę sobie pograć - mówi Grzegorz. Na górze kontakty są do naprawienia, szafa - upomina go Ania. O to mi się przypomniało, że jednak mam coś do zrobienia w polu. ‪Sklejanie i desykacja rzepaku‬. Co to jest desykacja? To zasuszanie rośliny, które ułatwia zbiór, regulację zbioru i zmniejsza wilgotność ziarna. Sklejanie zapobiega osypywaniu się nasion. Jesteście teraz mądrzejsi o wiedzę rolniczą? :) Bo Ania na pewno!   Zobacz cały filmik Ani i Grzegorza Bardowskich z Rolnik szuka żony . Zobacz także: Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" nakręcili film! Opowiadali o rolnictwie, ale nie zabrakło też czułości! WIDEO   Ania Bardowska wygląda ślicznie w polu jako młoda rolniczka.   Para 16 kwietnia wzięła ślub, a teraz mają swojego bloga rolniczego.   Ania i Grzegorz Bardowscy to zgrany duet przed kamerą i w życiu.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner