ONS
Newsy

Wiemy, kto wystąpi z Edytą Górniak podczas trasy koncertowej. Będzie to...

Domyślacie się?

Jubileuszowa trasa koncertowa Edyty Górniak budzi ogromne emocje! Fani z niecierpliwością czekają na koncerty artystki. A sama Edyta jak zwykle podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Zadbała o swój warsztat wokalny, uczestnicząc w  profesjonalnych warsztatach w Nowym Jorku. Gwiazda uznała także, że warto wzbogacić swojej występy obecnością innego artysty. Wiemy, komu przypadła ta zaszczytna rola! Zobacz też: Edyta Górniak będzie miała niezwykłego gościa na swoim koncercie! Zgadniecie kogo?

W czasie jubileuszowej trasy diwie towarzyszyć będzie Piotr "Glaca" Mohamed, z zespołu Sweet Noise - podał organizator trasy artystki. Edyta i Glaca mają już doświadczenie we współpracy ze sobą. 12 lat temu nagrali wspólny utwór "Nie było", który spotkał się z pozytywnym przyjęciem fanów. Najprawdopodobniej w czasie koncertów usłyszymy właśnie ten utwór. Pierwszy koncert w ramach jubileuszowej trasy “Love 2 Love” odbędzie się 8 sierpnia w Kielcach.

Wybieracie się na koncerty Edyty?

Zobacz na Polki.pl: Edyta Górniak zakopała topór wojenny. Pogodziła się z matką

 

 

 

 

ONS
Newsy
Znamy kolejnego gościa trasy koncertowej Edyty Górniak. Kochamy ten duet!
Kto to będzie?

  Edyta Górniak rusza w trasę Love 2 Love   Zbliża się trasa koncertowa Edyty Górniak “Love 2 Love”. Pierwszy koncert odbędzie się 8 sierpnia w Kielcach. To pierwsza trasa koncertowa artystki od lat, dlatego gwiazda szykuje dla swoich fanów wiele atrakcji. Jak już wcześniej informowaliśmy, jednym z gości gwiazdy będzie Glaca z zespołu Sweet Noise , z którym Edyta Górniak przed laty nagrała piosenkę “Nie było”. Edyta zaproponowała też duet Ewie Farnej , z którą najprawdopodobniej zaśpiewa swój eurowizyjny hit "To nie ja". Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak na swój pierwszy koncert w Kielcach zaprosiła Mietka Szcześniaka, z którym nagrała kiedyś piosenkę “Dumka na dwa serca”. Para znów spotka się razem na scenie i prawdopodobnie znów zaśpiewają razem hit, który otrzymał nawet Złotą Kaczkę w kategorii “Najlepsza piosenka ostatniego 50-lecia”. Kupiliście już bilety na koncerty Edyty Górniak? Radzimy się pospieszyć, bo cieszą się dużym zainteresowaniem!   Edyta Górniak i Mietek Szcześniak:                    

Oświadczyny na koncercie Edyty Górniak
Newsy
TYLKO U NAS: Oświadczyny na koncercie Edyty Górniak! Znamy szczegóły wyjątkowej niespodzianki
TYLKO U NAS: Oświadczyny na koncercie Edyty Górniak! Znamy szczegóły wyjątkowej niespodzianki

Edyta Górniak już 15 listopada pojawi się na koncercie w Lublinie w ramach jubileuszowej trasy "Love 2 Love" . Nam udało się dowiedzieć, że na scenie jeden z fanów diwy zrobi wielką niespodziankę swojej wybrance - oświadczy się jej ! Kto wpadł na taki niezwykły pomysł? Dowiemy się już jutro. Wiadomo jednak, że fan Edyty zwrócił się do niej z prośbą, czy może w trakcie jej koncertu w Lublinie oświadczyć się swojej wybrance. Wokalistka oczywiście zgodziła się na to! Dla swoich wielbicieli jest przecież w stanie zrobić wszystko. Jest więc szansa, że Edyta zaśpiewa dla przyszłych nowożeńców utwór ze specjalną dedykacją.   Coś czujemy, że te zaręczyny przejdą do historii!   Zobacz także:  Wiemy, co Edyta Górniak będzie robić w swoje 43. urodziny! To już dziś!   Fan Edyty Górniak oświadczy się na jej koncercie w Lublinie Edyta Górniak już 15.11 wystąpi w Lublinie

Edyta Górniak kupiła dom pod Krakowem za 1,5 mln złotych
Newsy
Mamy piosenkę Edyty Górniak na Eurowizję! Posłuchajcie "Grateful". Ma szansę wygrać? SONDA
Posłuchajcie pełnej wersji!

Edyta Górniak zaprezentowała piosenkę, którą będzie walczyć o udział w Eurowizji! Diwa zaśpiewała utwór "Grateful" podczas swojego koncertu w Krakowie w ramach swojej jubileuszowej trasy koncertowej "Love2Love". "Grateful" Edyty Górniak podbije Eurowizję? Odkąd gwiazd ogłosiła, że chce wziąć udział w eliminacjach do Eurowizji, sprawa wzbudza ogromne emocje! Wszyscy w napięciu czekali, by poznać piosenkę Edyty. Czy to będzie hit? I przede wszystkim, czy Edyta znów ma szansę podbić Eurowizję? 22 lata temu gwiazda zajęła drugie miejsce z utworem "To nie ja"- jak to wspomina dzis? Czy "Grateful" też podbije serca europejskiej publiczności? Kandydaci do 8 lutego mieli czas, by wysłać zgłoszenia konkursowe. Spośród wszystkich nadesłanych propozycji TVP wybierze kilku artystów, których ogłosi 16 lutego na konferencji. Następnie 5 marca odbędzie się koncert eliminacyjny, w czasie którego widzowie zadecydują, kto pojedzie na Eurowizję. Czy będzie to Edyta Górniak?   Posłuchajcie i oceńcie sami!     Zobacz też: Edyta Górniak dba o edukację Allanka. Posłała go do nowej, bardzo drogiej szkoły...   Edyta Górniak zaprezentowała utwór "Grateful".   Czy polska diwa znów podbije Europę?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner