Finaliści Top Model świętują przed finałem
Instagram

Finaliści Top Model już w Warszawie. Świętują przed wielkim finałem

Finaliści Top Model świętują przed finałem
Instagram

Już w najbliższy poniedziałek wielki finał programu Top Model, o który walczyło grono pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn. Tylko najlepszym udało się zostać do ostatniego odcinka. Po wymagających sesjach i nietypowych zadaniach w finale znaleźli się Marta Sędzicka, Michał Baryza i Osuenhe Ugonoh. Zobacz: Papierska pokazała ciało w nowej kampanii. Pierwsza Top Model wraca do modelingu

Tuż przed finałem z programem pożegnał się Mateusz Góral Jarzębiak, ulubieniec wszystkich pań. Przystojnemu modelowi bardzo kibicowała Joanna Krupa, a na wieść o jego związku z Olgą Kaczyńską, zwyciężczynią drugiej edycji Top Model nie kryła szczęścia i pogratulowała im na Facebooku. Ostatnio zakochani przebywali w Tatrach, gdzie model poznał mamę swojej wybranki. Teraz jednak przyjechali do Warszawy na finał show, a w międzyczasie spotkali się z innymi uczestnikami.

Rafał Kaczmarek, który odpadł w drugim etapie programu i który chciał zostać księdzem, pochwalił się na Facebooku zdjęciem z Góralem, Kaczyńską, Adamem Bogutą i Honoratą Wojtkowską, uczestniczką drugiej edycji Top Model. Uczestnicy świętują przed poniedziałkowym finałem i widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. 

Ciekawe, komu kibicują?

Zobacz: Pierwszy trudny wybór przed Góralem i Kaczyńską: Nie będzie łatwo, ale...
 
 

Pierwsze zdjęcia Olgi Kaczyńskiej i Górala:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43