Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

Piotr Woźniak-Starak nie zostanie pochowany w Fuledzie? Jest komentarz sanepidu!

Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

Piotr Woźniak-Starak nie zostanie pochowany w Fuledzie na Mazurach? Dziś o godzinie 19. w Konstancinie Jeziornej odbędzie się msza żałobna w intencji producenta filmowego, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Kilka dni temu rodzina Piotra Woźniaka-Staraka poinformowała o szczegółach dwudniowej ceremonii pogrzebowej. Bliscy producenta filmowego w opublikowanym w mediach nekrologu przyznali, że w piątek urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona na jego ukochanych Mazurach, w miejscowości Fuleda. Dziś "Super Express"  przekazał, że urna ma zostać przetransportowana do posiadłości milionera helikopterem, a poźniej część prochów producenta filmowego ma zostać rozsypana nad jeziorem. Teraz do tych informacji odniósł  się sanepid!

Oświadczenie sanepidu

Jak informuje Polsat News, sanepid zdementował wcześniejsze informacje medialne zapewniając, że nie wydał zezwolenia, żeby Piotr Woźniak-Starak został pochowany na terenie jego rodzinnej posiadłości na Mazurach.

Nieprawdziwe są wszelkie medialne doniesienia mówiące o tym, że rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka dostała specjalne zezwolenie, żeby pochować go na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach. Takiej decyzji nie podjęła ani powiatowa, ani wojewódzka stacja sanepidu- poinformował Warmińsko-Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.

Wciąż nie wiadomo więc, gdzie Piotr Woźniak-Starak zostanie pochowany. Bliscy producenta filmowego nie poinformowali o szczegółach ceremonii w opublikowanym wcześniej nekrologu. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża pięknymi słowami. "Daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać"

Piotr Woźniak-Starak nie zostanie pochowany na terenie posiadłości na Mazurach.

Piotr Woźniak Starak w garniturze

Gdzie zostanie pochowany?

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12