Newsy

Frytka to legenda Big Brothera! Jak ocenia powrót programu, i czy polubiła się z Magdą Wójcik?

Maja Frykowska oglądała powracającego po latach "Big Brothera"? Jak wspomina swój udział w popularnym reality-show?

Maja Frykowska, tak jak wielu naszych rodaków, oglądała powracającego po latach "Big Brothera"? Jak wspomina swój udział w popularnym reality-show?

Maja Frykowska (kiedyś Agnieszka) wzięła udział w trzeciej edycji "Big Brothera". Ogromną popularność przyniosła jej gorąca scena w jacuzzi, w którym spędziła namiętne chwile z Kenem (Łukasz Wiewiórski). Czy teraz, po latach, Maja Frykowska z senstymentem oglądała nowe edycje "Big Brothera"? Jakiś czas temu Maja, na jednej z oficjalnych imprez, spotkała Magdę Wójcik, zwyciężczynię przedostatniej edycji reality-show. Czy byłe uczestniczki "Big Brothera" miały okazję ze sobą porozmawiać? 

Posłuchajcie, co powiedziała nam Maja Frykowska!

Zobacz także: Maja Frykowska została zgwałcona! Jej oprawca nie żyje. "Bóg to sam załatwił"

Maja Frykowska zdradziła nam, czy poznała już Magdę Wójcik.

Magda Wójcik
EastNews

Maja Frykowska o udziale w Dzień Dobry TVN
Newsy
Pamiętacie początki Frytki w show-biznesie? Znacie tragiczną historię jej rodziny?
Zobaczcie to nagranie

  Maja Frykowska wraca do show-biznesu? Kilka dni temu Frytka pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN", w którym promowała swoją książkę i opowiadała o duchowej przemianie. Jeszcze kilka lat temu Maja (wcześniej Agnieszka) Frykowska należała do grona najbardziej kontrowersyjnych celebrytek w naszym kraju. W pewnym momencie swojego życia postanowiła zerwać z przeszłością - zmieniła imię, wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego i założyła rodzinę. Frytka żyła z dala od mediów, ale ostatnio najwyraźniej postanowiła o sobie przypomnieć... Zobaczcie, jak wyglądały początku Frytki w show-biznesie i jej przemiana. Znaliście tragiczną historię jej rodziny?   Zobacz także:  MIAŻDŻĄCA krytyka widzów "DDTVN" zmusiła Kingę Rusin do tego wpisu? W ten sposób chce przeprosić Frytkę?   Maja Frykowska wystąpiła ostatnio w DDTVN.  

Maja Frykowska poddała się egzorcyzmom
Instagram
Newsy
Maja Frykowska poddała się egzorcyzmom! Szokujące wyznanie celebrytki: "Ryczałam, wykręcało mnie"
Maja Frykowska poddała się egzorcyzmom! Szokujące wyznanie celebrytki: "Ryczałam, wykręcało mnie"

Maja Frykowska zaskoczyła swoim wyzaniem o egzorcyzmach! O "Frytce" zrobiło się głośno , kiedy po kilku latach nieobecności w show-biznesie, pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Maja opowiedziała przed kamerami o swojej przemianie i wierze w Boga. Niestety, spotkanie z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko nie było chyba dla niej zbyt miłym doświadczeniem. Prowadzący program co chwilę wbijali jej szpilę, za co później mocno skrytykowali ich internauci. Okazuje się jednak, że Maja Frykowska znacznie więcej o swojej przemianie opowiedziała już jakiś czas temu... Zobacz także:  Rusin i Kraśko w ogniu krytyki po wywiadzie z Frytką! "Zero profesjonalizmu, DNO!"   Maja Frykowska poddała się egzorcyzmom Maja (wcześniej Agnieszka ) Frykowska w programie "Gwiazdy Cejrowskiego" zdradziła, że została poddana egzorcyzmom! Jak to wyglądało? Relacja Mai brzmi dość przerażająco! Technicznie i fizycznie wygląda to tak, że ryczysz, krzyczysz, wykręca cię, różne rzeczy robisz jeżeli jesteś zdemonizowany. Jak jesteś zdemonizowany to te demony działają przede wszystkim na poziomie twojego ciała i ewentualnie duszy, bo dusza to są emocje i wszystko to, co nami rządzi. Ryczałam, krzeczałam, wrzeszczłam, wykręcało mnie a kiedy po prostu skończyliśmy to miałam zakwasy i nie mogłam się ruszać przez trzy dni - przyznała Maja. (...) u mnie w kościele to jest na porządku dziennym, wszędzie te rzeczy się dzieją gdzie się demony manifestują i one muszą wyjść, na imię Jezus Chrystus muszą opuścić twoje ciało.    Jesteście zaskoczeni takim wyznaniem Frytki?   Zobacz także:  MIAŻDŻĄCA krytyka widzów "DDTVN" zmusiła Kingę Rusin do tego wpisu? W ten sposób chce przeprosić Frytkę? Maja Frykowska poddała się egzorcyzmom.  Celebrytka opowiedziała o swoich doświadczeniech w wywiadzie.       ...

Maja Frykowska o udziale w Dzień Dobry TVN
Newsy
Maja Frykowska zdradza kulisy głośnego wywiadu w "Dzień Dobry TVN"! Co pomogło jej przetrwać atak Rusin i Kraśko?
Maja Frykowska zdradza kulisy głośnego wywiadu w "Dzień Dobry TVN"! Co pomogło jej przetrwać atak Rusin i Kraśko?
Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner