Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna Przybylska
ONS
Newsy

Rodzina Ani Przybylskiej stawia warunki reżyserowi filmu o aktorce! "Pragnie, żeby dzieci..."

Czego obawia się rodzina Ani?

Rodzina Ani Przybylskiej stawia warunki co do filmu biograficznego! Początkowo mama aktorki, Krystyna Przybylska, i jej partner - Jarosław Bieniuk kategorycznie sprzeciwiali się powstaniu filmu o zmarłej Ani Przybylskiej. Z czasem jednak oswoili się z tą myślą. Ba! Postawili nawet swoje warunki, co do jego scenariusza:

Obawiali się, że reżyser skupi się na ostatnim etapie jej życia, na chorobie, cierpieniu. Nie chcieli znów przez to przechodzić. Pragnęli za to, by dzieci zobaczyły mamę na ekranie taką, jaka była, uśmiechniętą, pełną radości, z błyskiem w oku, za co wszyscy ją tak kochali - czytamy w "Na żywo".

Mama Ani Przybylskiej chciała, aby film był wesoły. Dokładnie taki jak jej córka:

Mama Ani zastrzegła, że się na ekranizację historii córki, o ile film będzie pogodny, radosny jak jej latorośl. Nie życzy sobie rozdrapywania ran, które dopiero się zabliźniają.

Castingi do filmu już ruszyły, ale nie wiadomo, kto zagra główną rolę. Czekacie na premierę?

 

Zobacz: Film o Ani Przybylskiej będzie komedią! "Wiem, że Ania tego chce. Mam z Nią dobry kontakt" - mówi reżyser

 

Jarosław Bieniuk i mama Ani Przybylskiej postawili warunki co do filmu o Ani Przybylskiej

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
East News

Czekacie na premierę filmu o Ani Przybylskiej?

Anna Przybylska z córką
East News

Anna Przybylska
AKPA
Newsy
Dziś Ania Przybylska skończyłaby 38 lat. Sprawdź 5 faktów o filmie o pięknej aktorce!
Dziś Ania Przybylska skończyłaby 38 lat. Sprawdź 5 faktów o filmie o pięknej aktorce!
Anna Przybylska
ONS
Newsy
Kto zagra Anię Przybylską? Które miasta obejmie plan zdjęciowy? Wiemy coraz więcej o filmie o aktorce!
Nowe szczegóły!

Znamy pierwsze szczegóły filmu o Ani Przybylskiej! Jak podaje viva.pl, plan zdjęciowy obejmuje aż trzy miasta: Paryż, Gdańsk i Warszawę. Mama aktorki, Krystyna Przybylska wyraziła zgodę na nakręcenie filmu, choć wcześniej była temu przeciwna. Reżyser, Radosław Piwowarski, czekał tylko na jej decyzję, bo nie chciał robić nic wbrew pani Krystynie.   Zobacz:  Jarosław Bieniuk pochwalił się ciałem i zachwycił internautów: „Aż miło popatrzeć!” Kto zagra Anię Przybylską? Jak podaje portal, obsada jeszcze nie została wybrana ostatecznie. Wiadomo na razie jednak tyle, że kandydatka powinna być w wieku zbliżonym do Ani Przybylskiej i powinna posiadać podobny temperament i bagaż doświadczeń, który sprawi, że aktorka będzie grać dużo bardziej autentycznie. Zaprzyjaźniona dziennikarka podobno zaproponowała Agnieszkę Więdłochę, która z wyglądu nawet przypomina Anię Przybylską. Radosław Piwowarski również bierze pod uwagę gwiazdę. Według ustaleń serwisu, do reżysera zgłaszały się też inne aktorki gotowe zagrać gwiazdę.    Tytuł filmu również nie jest znany. Czekacie na premierę?   Zobacz:  Reżyser Daleko od noszy wspomina Anię Przybylską i zdradza, jak pracuje mu się z Dodą! "Ma duże ego"   Agnieszka Więdłocha wcieli się w Annę Przybylską?   Pojawiły się pierwsze informacje o produkcji.

Anna Przybylska
ONS
Newsy
Film o Annie Przybylskiej jednak powstanie? Mama Ani zabrała głos i wyjawiła całą prawdę!
Jaka jest prawda?

Ostatnio w mediach pojawiły się niepokojące informacje, jakoby planowany film o Annie Przybylskiej miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego ( przeczytaj więcej:  Film o Annie Przybylskiej jednak NIE powstanie?! Jarosław Bieniuk nie akceptuje scenariusza. Dlaczego? ) . Teraz wiemy, jaka jest prawda! Czy fani aktorki mogą liczyć na produkcję o historii jej życia?   Prawda o filmie biograficznym Anny Przybylskiej Jak informuje "Na żywo", medialne plotki nie mają nic wspólnego z prawdą. W tej sprawie wypowiedział się menadżer Jarosława Bieniuka. - Wciąż trwają prace nad ostateczną wersją scenariusza. Jarek jest przez cały czas w kontakcie z producentami. Nie blokuje prac nad filmem - powiedział w rozmowie z tygodnikiem. Przypomnijmy, że reżyserem filmu o Annie Przybylskiej jest Radosław Piwowarski, który od lat przyjaźnił się z Anną Przybylską i czuwał nad początkami jej kariery. Mama aktorki, Krystyna Przybylska, ma do niego duże zaufanie. - Nie rozumiem, skąd te informacje. Mamy zaufanie do Radosława Piwowarskiego, reżysera filmu. Od początku prowadził Anię i dziś się przyjaźnimy. Na razie przygotował roboczy scenariusz, nad którym toczy się praca. Trwają też rozmowy z telewizją Polsat i dopiero czekamy na ich efekty - wyznała mama Ani Przybylskiej, Krystyna Przybylska.  Ostateczne decyzje nad kształtem filmu podejmują bliscy Ani Przybylskiej - jej siostra, mama oraz Jarosław Bieniuk z dziećmi. Czekacie na film o aktorce?   Zobacz:  Powstała pierwsza biografia Anny Przybylskiej. Kiedy trafi do sprzedaży?   Przeczytaj też:  Dziś mija druga rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Wspominamy naszą ikonę piękna. Zdjęcia   Film o Annie Przybylskiej jednak powstanie!   Fani będą mogli poznać historię życia Ani Przybylskiej

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner