Ewelina Lisowska będzie reklamować lalkę Barbie
ONS

Ewelina Lisowska jako lalka Barbie. Ile zarobi na nowym kontrakcie reklamowym?

Ewelina Lisowska będzie reklamować lalkę Barbie
ONS

Kilka miesięcy temu o Ewelinie Lisowskiej mówili wszyscy. Działo się tak za sprawą głośnej kampanii reklamowej z jej udziałem. Piosenkarka reklamowała wówczas sieć sklepów Media Expert. Lisowska wykorzystała w nim swój największy przebój "W stronę słońca" przerobiony na potrzeby reklamy. Niestety spot z Lisowską wzbudził wiele negatywnych komentarzy. Wśród osób, które nie były zachwycone reklamą, znalazła się Karolina Korwin Piotrowska. Zobacz: Korwin Piotrowska o Lisowskiej: Zjechała swój jedyny przebój. Bidna reklama


Okazuje się, że Ewelina Lisowska podpisała kolejny kontrakt reklamowy. Tym razem będzie promować... lalkę Barbie! Jak donosi „Fakt” Lisowska zgarnie za to 200 tysięcy złotych!

Umowa z marką Mattel została podpisana na pół roku . W jej ramach Ewelina pojawi się w reklamie lalki „Barbie: rockowa księżniczka”, wystąpi też na imprezach promocyjnych związanych z filmem o tym samym tytule - zdradził informator tabloidu.


Co więcej, sama Ewelina Lisowska weźmie udział w projektowaniu lalki, która będzie mieć wygląd wokalistki.

Kupilibyście dziecku lalkę, która wyglada jak  Ewelina Lisowska? My tak, pod warunkiem, że nie będzie „włączać niskich cen”. 

Zobacz: Nie pije kawy i ma 50 par butów. Czego nie wiecie o Ewelinie Lisowskiej.

Zobacz: Donatan o reklamie z Lisowską: Sprzedała ten numer do reklamy i...

Margaret, Ewa Farna i Ewelina Lisowska na konferencji LatoZet


Więcej na temat Ewelina Lisowska
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13