Ewa Farna wystąpi w X-Factor
ONS

Jest komentarz TVN w sprawie zarzutów Ewy Farnej

Ewa Farna wystąpi w X-Factor
ONS

Kilka tygodni temu TVN ogłosił oficjalnie, że w nadchodzącej edycji "X-Factor" zobaczymy czterech jurorów, a w roli tej wystąpi Ewa Farna. Wszyscy zdawali się być zachwyceni tym wyborem, a fani piosenkarki nie mogli się już doczekać, żeby zobaczyć swoją idolkę w telewizji. Przypomnijmy: Ewa Farna czwartym jurorem w X-Factor!

Wszyscy czekali też na jakiś komentarz ze strony samej piosenkarki, która miała już przecież doświadczenie w tego typu programach - w Czechach wystąpiła w "Idolu" i zrobiła tam prawdziwą furorę swoim zachowaniem w panelu jurorskim. Farna w końcu wystosowała oficjalne oświadczenie, ale nieoczekiwanie wyznała, że nic nie wie o swoim udziale w "X-Factor".

Zobacz: Skandal! Farna nie wystąpi w X-Factor: Nic nie wiem na ten temat

Co na to produkcja programu i przedstawiciele TVN? Serwis WirtualneMedia.pl postanowił skontaktować się z działem PR stacji z prośbą o komentarz.

Trwają negocjacje z Ewą Farną - odpowiedziała lakonicznie Joanna Górska, szefowa PR Grupy TVN.


Serwis dodaje, że udało mu się ustalić nieoficjalnie, iż tak szybka decyzja telewizji o ogłoszeniu Farnej jako nowej jurorki "X-Factor" była spowodowana chęcią wyprzedzenia innych mediów, które mogłyby również ujawnić tę informację.

Pierwsze pre-castingi do "X-Factora" startują już niebawem. Chcecie zobaczyć Farną w tym programie?

Zobacz: Ewa Farna opowiedziała o swoim związku: "Nie chcę być kurą domową"

Ewa Farna z facetem na wielkiej gali w Pradze:

Więcej na temat Ewa Farna X-Factor
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33