Ewa Farna o sesji na studiach
ONS

Farna o sesji: Będę walczyć dopóki nie wylecę

Ewa Farna o sesji na studiach
ONS

Ewa Farna to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd. Koncertuje w Polsce, Czechach i na Słowacji, nagrywa cztery (!) płyty i studiuje w Warszawie. Spekulowano, że dla kariery zrezygnuje właśnie ze studiów. Przypomnijmy: Farna rzuci studia dla kariery?

Letnia sesja egzaminacyjna trwa już w najlepsze, a grafik Farnej jest zapełniony po brzegi - w samym czerwcu gwiazda ma zagrać w sumie aż 17 koncertów. W związku z tym plotki o porzuceniu przez nią Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim odżyły na nowo. AfterParty.pl rozmawiało z Ewą na temat studiów i egzaminów i wokalistka przyznaje, że jest ciężko, ale nie zamierza rezygnować z nauki na uniwersytecie:
 

Jest sporo nauki, są tylko trzy egzaminy, ale w tym wypadku "tylko" oznacza dużo. Kolokwia pozdawałam, jeszcze jest trochę rzeczy przede mną. Słyszałam plotki na swój temat o dziekance albo olewaniu szkoły - w żadnym wypadku! Jestem lwem, będę walczyć do końca, dopóki mnie nie wywalą ze szkoły to będę się starać i uczyć jak tylko mogę - zdradziła w rozmowie z nami.


Myślicie, że Ewa Farna da radę pogodzić karierę w show-biznesie i naukę? Czy może powinna z czegoś zrezygnować?

Ewa Farna przyłapana na randce z nowym facetem:

Więcej na temat Ewa Farna wywiad
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01