Ewa Drzyzga zdradziła jak zmieniło się jej życie po narodzinach synów
ONS
Newsy

Drzyzga po raz pierwszy o swoim najtrudniejszym doświadczeniu w życiu. Co się stało?

Drzyzga po raz pierwszy o swoim najtrudniejszym doświadczeniu w życiu. Co się stało?

Ewa Drzyzga nie należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Jednak w książce "Jak ja to robię", prowadząca "Rozmowy w toku" opowiedziała o swoim macierzyństwie i życiu rodzinnym. Dziennikarka, która jeszcze kilka lat temu była najbardziej dochodową gwiazda stacji TVN, opowiedziała jak zmieniło się jej życie po narodzinach synów. Okazuje się, że macierzyństwo nie było sielanką dla Ewy Drzyzgi. Jak je wspomina prowadząca "Rozmów w toku"?

- Kiedy urodził się Staszek, nie spałam jedenaście miesięcy, a gdy pojawił się Ignacy, drugie tyle.

Dziennikarka przyznaje, że przez nadmiar obowiązków w pracy i w domu, była wykończona. Drzyzga przyznaje jednak, że zawsze mogła liczyć na wsparcie swojego męża Marcina Borowskiego, którego poślubiła w 2004 roku. Para poznała się podczas pracy w jednej ze stacji radiowych. Gwiazda TVN zdradziła, że pomiędzy nią, a przyszłym mężem od samego początku bardzo iskrzyło.

-  Kiedy zaczynaliśmy się kłócić, tworzyła się między nami szczególna chemia.

Przypomnijmy, że Marcin Borowski jest drugim mężem Ewy Drzyzgi. Wcześniej dziennikarka była związana z Andrzejem Roszakiem.

 

Zobacz także: Zjawiskowa Ewa Drzyzga na konferencji TVN

 

Ewa Drzyzga wspomina początki macierzyństwa

Ewa Drzyzga na konferencji TVN

Ewa Drzyzga

 

Ewa Drzyzga - kiedyś i dziś
TV-Show
"Rozmowy w toku" znikają z anteny! A jak przez wszystkie te lata zmieniała się Ewa Drzyzga?
"Rozmowy w toku" znikają z anteny! A jak przez wszystkie te lata zmieniała się Ewa Drzyzga?
Rozmowy w toku spadają z anteny. Dlaczego?
TV-Show
To koniec "Rozmów w toku" Drzyzgi w TVN! Program spada z anteny po... 16 latach!
Co dalej z Ewą?

Program "Rozmowy w toku" spada z anteny TVN po 16 latach emisji! Ewa Drzyzga, prowadząca talk-show, w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Subiektywny" przyznała, że to koniec popularnego programu. Jak zapewnia, czas na nowe wyzwania!   To koniec "Rozmów w toku" - dlaczego? Ewa Drzyzga przyznała, że nadszedł czas na zmiany, ponieważ TVN stawia na innowacyjne programy. Nadszedł czas zmian. Muszę ogłosić, że idzie nowe, a więc idą nowe programy. Mam nadzieję, że nasza widownia będzie wciąż rosła. Telewizja musi być dynamiczna. My, jak nikt inny, jesteśmy blisko człowieka - powiedziała Ewa Drzyzga. Ostatni odcinek "Rozmów w toku" zostanie wyemitowany 31 października. Do tej pory powstało ponad 2600 odcinków. Ewa Drzyzga przez 16 lat pracy na planie rozmawiała na różne tematy z tysiącami gości.   "Rozmowy w toku" nierzadko wzbudzały spore kontrowersje. W programie Ewa Drzyzga poruszała z gośćmi bardzo kontrowersyjne tematy. Niedawno talk show został ostro skrytykowany przez KRRiT, która ukarała redakcję za nadawanie nieodpowiednich treści dla dzieci i młodzieży. TVN musiał zapłacić aż 250 tys. złotych kary. Nie da się jednak ukryć, że program przynosił stacji TVN rekordowe dochody. W 2013 roku Ewa Drzyzga została okrzyknięta najbardziej dochodową gwiazdą w Polsce. „Rozmowy w toku” zarobiły wówczas aż 134 mln złotych.   Zobacz także: Ewa Drzyzga zarobiła krocie na reklamie! To jedna z najwyższych gaż - Socha i Mucha mają konkurencję!   To koniec "Rozmów w toku"!   Program Ewy Drzyzgi po 16 latach spada z anteny.   Żałujecie?  

Ewa Drzyzga na jesiennej ramówce TVN
ONS
TV-Show
TVN ukarany za program Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku". Ile muszą zapłacić?
TVN ukarany za program Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku". Ile muszą zapłacić?

TVN i Ewa Drzyzga przegrali w sądzie. Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił odwołanie telewizji TVN od decyzji przewodniczącego KRRiT nakładającej na TVN karę w wysokości 250 tys. zł . Za co stacja ma zapłacić tyle pieniędzy? Za nadawanie nieodpowiednich treści dla dzieci i młodzieży w programie Ewy Drzyzgi " Rozmowy w toku ". Jakie odcinki Rozmów w toku skrytykowała KRRiT? Chodzi konkretnie o odcinki „Rozmów w toku” z 2012 roku: „Po co talent, po co szkoła - ja pozować będę goła!” (emisja 30 marca 2012 roku), „Jak imprezuje ćpunka z gimnazjum?” (6 kwietnia), „Na randkach spotykam samych zboczeńców!” (16 maja) oraz „Popatrz na mnie! Widzisz przed sobą pustaka?” (17 lipca). KRRiT stwierdziła, że w porze chronionej wyemitowane zostały przekazy mogące mieć negatywny wpływ na prawidłowy fizyczny, psychiczny lub moralny rozwój małoletnich z uwagi na sposób prezentacji omawianych problemów, a także dobór tematyki, dotyczącej głównie sfery obyczajowej - czytamy na portalu Wirtualnemedia.pl. Rozmowy w toku są nadawane o godzinie 15:00 od poniedziałku do piątku, a dopuszczalny wiek dzieci, które mogą oglądać program to 12 lat. To nie pierwszy raz, kiedy TVN zapłaci karę za program Ewy Drzyzgi . W 2010 roku KRRiT pod tym samym zarzutem co i teraz nakazała zapłacić telewizji TVN 300 tys. zł kary za odcinek „Najlepsza na świecie jest miłość w klozecie” .   Wygląda na to, że program "Rozmowy w toku" to już recydywista :). Skoro Ewa Drzyzga chce poruszać w programie tematy nieodpowiednie dla małoletnich widzów, to może powinno zmienić się godziny nadawania "Rozmów w toku"?   Zobacz:  Rodzice Dody wygrali proces z Agnieszką Szulim! Dziennikarka musi ich przeprosić i zapłacić! Ile?   W listopadzie program "Rozmowy w Toku" obchodził 15 lat istnienia. Gospodyni talk-show Ewa Drzyzga kroiła...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner