Na ten moment czekali wszyscy fani Eurowizji Junior! 11 grudnia odbył się 20. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Erywaniu. Jak poradziła sobie reprezentantka Polski - Laura Bączkiewicz? Zobaczcie jej finałowy występ.

Reklama

Eurowizja Junior 2022: Finałowy występ Laury Bączkiewicz

Eurowizja Junior cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Po sukcesach Roksany Węgiel, która wygrała konkurs w 2018 roku, a także zwycięstwie Viki Gabor z 2019 roku, jak również drugim miejscem, jakie w ubiegłym roku zajęła Sara James, fani Konkursu Piosenki Eurowizyjnej dla Dzieci są przekonani, że tegoroczna reprezentantka Polski - Laura Bączkiewicz zajmie równie wysokie miejsce na Eurowizji 2022.

Za nami emocjonujący, pełen wzruszenia finałowy występ Laury Bączkiewicz, która w niedzielę, 11 grudnia, jako druga wystąpiła podczas Eurowizji Junior 2022 e Erywaniu.

Corinne Cumming/EBU

Zobacz także: Eurowizja Junior: Pamiętacie Olivię Wieczorek? Teraz ma już 20 lat. Aż trudno ją rozpoznać

Pewna siebie, charyzmatyczna 11-latka porwała swoim utworem "To The Moon" międzynarodową publiczność, zyskując owacje na stojąco. Reżyserem występu polskiej wokalistki był Konrad Smuga, a na scenie nastoletniej artystce towarzyszyła pięcioosobowa grupa młodych ze szkoły tańca Agustina Egurroli.

Zobacz także
Reklama

I choć po pierwszych próbach faworytką Eurowizji Junior 2022 była Freya Skye z Wielkiej Brytanii, to po występie Laury Bączkiewicz naprawdę wiele może się zmienić. Zobaczcie jej finałowy występ!

Corinne Cumming/EBU
Corinne Cumming/EBU
Reklama
Reklama
Reklama