Viki Gabor zagra z międzynarodową gwiazdą

Eurowizja Junior 2019 już za kilka dni! Gdzie i o której będzie można obejrzeć?

Viki Gabor zagra z międzynarodową gwiazdą

Eurowizja Junior 2019 już za kilka dni. W tym roku Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci po raz pierwszy odbędzie się w Polsce! Wszystko za sprawą zeszłorocznej zwyciężczyni, Roksany Węgiel. Nastolatka zdeklasowała konkurencję i w pięknym stylu zajęła pierwsze miejsce w Konkursie. Teraz, Polskę reprezentować będzie młodsza o dwa lata od Roxie koleżanka po fachu. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć jej występ? Wiemy! 

Eurowizja Junior - gdzie oglądać?

W tym roku Polskę na Eurowizji Junior 2019 reprezentować będzie Wiktoria Gabor. 12-latka tak jak Roksana swoją karierę muzyczną rozpoczęła w programie "The Voice Kids". Viki dotarła do odcinków na żywo w drugiej edycji show. Nie wygrała programu. Pierwsze miejsce zajęła Ania "AniKa" Dąbrowska. 

Zobacz także: Eurowizja Junior 2019: Roxie Węgiel i Wiki Gabor otworzyły ceremonię!

Podczas Konkursu Eurowizji Junior 2019 Wiktoria zaprezentuje utwór "Superhero". Piosenka doczekała się już teledysku w sieci. W ciągu miesiąca utwór odtworzono już ponad 3,5 mln razy! Za produkcję teledysku odpowiadają Pascal Production – twórcy teledysków "Lay Low" Roksany Węgiel czy "Nie mów mi nie" Marty Gałuszewskiej.

Eurowizja Junior odbędzie się w niedzielę, 24 listopada w Gliwicach. Konkurs będzie można obejrzeć na TVP1 o godzinie 16.00. W tym roku zaszczyt otwarcia imprezy przypadł Australii. Polska wystąpi jako jedenasta, a całą imprezę zamkną przedstawiciele Serbii. 

Zwycięzce konkursu poznamy około godziny 18:20. Za Wiktorię bardzo trzymamy kciuki! 

Będziecie oglądać? 

Otwarcie Eurowizja. Wiki Gabor
EastNews

Wiktoria Gabor wystąpi jedenasta. 

Viki Gabor w żółtym garniturze
East News

 

Więcej na temat Wiktoria Viki Gabor
Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59