Party Stories
Dorota Osińska i Ola Gintrowska w Świat się kręci
Newsy

Eurowizja 2016: Dorota Osińska i Ola Gintrowska zaśpiewały na żywo swoje hity! Która wypadła lepiej?

Dorota Osińska i Ola Gintrowska, czyli kandydatki na Eurowizję 2016, pojawiły się w studiu "Świat się kręci", gdzie zaśpiewały swoje piosenki. Dorota Osińska zaprezentowała widzom "Universal", zaś Ola Gintrowska "Missing". Która z nich wypadła lepiej?

TYLKO U NAS: Dorota Osińska obawia się eurowizyjnej konkurencji? Wiemy, jaka jest prawda! WIDEO

Gwiazdy polskich preselekcji na Eurowizję w Świat się kręci

Eurowizyjne propozycje Doroty i OIi wzbudzają duże zainteresowanie wśród fanów konkursu. Obie panie świetnie zaśpiewały na żywo w programie "Świat się kręci", co niestety nie udało się Margaret. Opowiedziały również o swojej reakcji, kiedy dowiedziały się, że będą w polskich preselekcjach. Okazuje się, że Dorota miała wówczas próby w teatrze, a więc dowiedziała się z esemesa od znajomych, zaś Ola była wtedy na ceremonii Grammy Awards! Obie były jednak bardzo szczęśliwe, że powalczą o Eurowizję 2016!

 

Czy któraś z nich ma szanse na zwycięstwo? Zobaczcie ich występy na żywo i zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Zobacz także: TVP faworyzuje Edytę Górniak w spocie preselekcji do Eurowizji?! Reżyser teledysku już się tłumaczy!

 

Ola Gintrowska i jej Missing.

Dorota Osińska z "Universal".

Czy to Dorota Osińska powinna pojechać na Eurowizję?

Dorota Osińska będzie walczyć o wyjazd na konkurs Eurowizji 2016
East News

A może powinna to być Ola Gintrowska?

Ola Gintrowska w żółtej sukni na Grammy

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak, Margaret, Michał Szpak, Kasia Moś
ONS
Newsy
Polskie preselekcje za nami! Michał Szpak jedzie na Eurowizję! Zobacz naszą foto-relację!

Tak to wyglądało od kulis!

Magda Gessler kibicuje Oli Gintrowskiej na Eurowizji!
Newsy
Magda Gessler ma swoją faworytkę na Eurowizji 2016! Nie jest to ani Margaret, ani Górniak!

Magda Gessler zdradziła komu kibicuje podczas polskich preselekcji na Eurowizję 2016! A jest to... Ola Gintrowska! Na swoim Facebooku Magda Gessler wzięła udział w wydarzeniu, którego celem jest promocja piosenki Oli Gintrowskiej na Eurowizję! Magda Gessler kibicuje Oli Gintrowskiej! Magda Gessler śledzi na bieżąco wszystko to, co dzieje się w sieci. Jak sama mówi, chce niedługo otworzyć swój własny portal plotkarski! Wiadomo już, że Ola Gintrowska będzie często tam się pojawiać: Moja faworytka to Ola! - napisała gwiazda TVN. Magda nie jest pierwszą gwiazdą, która zabrała głos w sprawie Eurowizji i polskich preselekcji. Wiemy już, że Alicja Bachleda Curuś będzie kibicować Edycie Górniak , zaś Anna Mucha czy Ola Ciupa - Margaret. Ola Gintrowska na pewno musi być zadowolona z takiego wsparcia. W końcu restauratorka ma ponad 1,1 mln fanów na Facebooku, a więc o Oli usłyszy mnóstwo osób.   A Wy komu będziecie kibicować?   Zobacz: Eurowizja 2016: Dorota Osińska i Ola Gintrowska zaśpiewały na żywo swoje hity! Która wypadła lepiej?   Magda Gessler kibicuje Oli! Ola Gintrowska - Missing - z tym utworem chce nas reprezentować na Eurowizji.   Magda Gessler jest fanką Eurowizji!

Margaret w różowej stylizacji
Newsy
Gdzie i kiedy odbywają się preselekcje do Eurowizji 2016? Sprawdź!
Wiadomo, że koncert poprowadzi Artur Orzech

Preselekcje do Eurowizji 2016 już 5 marca! Koncert eliminacyjny, podczas którego zmierzy się 9 wspaniałych artystów, odbędzie się w studiu TVP o godzinie 21.25. Widzowie, którzy chcą śledzić to wydarzenie na żywo, będą mieli taką okazję dzięki transmisji na kanale TVP 1. Spotkanie, po którym zostanie wyłoniony reprezentant Polski na Eurowizję 2016 , poprowadzi Artur Orzech, który na muzyce zna się jak mało kto! Relację na żywo z polskich preselekcji na Eurowizję będziecie mogli śledzić w tym newsie. Preselekcje do Eurowizji 2016 - kiedy i gdzie? Na koncercie eliminacyjnym zaprezentuje się 9 wokalistów. Popis swoich umiejętności da między innymi Michał Szpak, którego widzowie poznali dzięki udziałowi w "X Factor". To właśnie o nim mówi się jako o czarnym koniu tych preselekcji. Przebój "Cool Me Down" zaśpiewa także Margaret, która w "Świat się kręci" niestety nie pokazała wszystkiego, co potrafi. Teraz mocno trzymamy za nią kciuki i liczymy, że będzie inaczej! Fani Eurowizji czekają z niecierpliwością na występ Edyty Górniak. Diwa specjalnie na ten festiwal nagrała utwór "Grateful", który już cieszy się dużym powodzeniem i został zauważony nawet za granicą.  To właśnie o tej trójce jest najgłośniej, jeśli mowa o polskim reprezentancie na Eurowizję w Sztokholmie. Nie należy jednak zapominać, że to widzowie zdecydują, kto ich zdaniem nadaje się najbardziej do tego, aby reprezentować nasz kraj.    Kolejność występujących: 1. Taraka –  In the rain 2. Napoli –  My Universe 3. Natalia Szroeder –  Lustra 4. Dorota Osińska –  Universal 5. Kasia Moś –  Addiction 6. Aleksandra Gintrowska –  Missing 7....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner