ONS
Newsy

Edyta Górniak będzie gwiazdą kulinarnego show! Jakiego?

Edyta w nowej roli.

Edyta Górniak jesienią wyda swoją solową płytę oraz zagra dziewięć koncertów w ramach trasy “Love 2 Love”. W międzyczasie pojawi się w jesiennej edycji show “The Voice of Poland” w roli jurora. To nie jest jedyny program, w którym zobaczymy w najbliższym czasie divę!

Skąd Izabela Janachowska zna Edytę Górniak? Diwa zaśpiewała na jej urodzinach


Edyta Górniak w „Hell''s Kitchen”


Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak jesienią pojawi się w jednym z odcinku show “Hell''s Kitchen”. Nagrania do programu z udziałem Edyty odbyły się już kilka dni temu. W jakiej roli wystąpiła w nim gwiazda?

“Edyta nie tylko spróbowała potraw przygotowanych przez finalistów programu, ale również oceniała je przed kamerami. W ostrych ocenach nie ustępowała nawet szefowi Amaro, który był pod wrażeniem tego, jak profesjonalnie podeszła do powierzonego jej zadania. Była rewelacyjna!”, mówi nam osoba z produkcji programu.Odcinek „Hell''s Kitchen” z udziałem Edyty już jesienią. Nie możemy się już doczekać!Edyta Górniak

 
Edyta Górniak, Monika Kuszyńska, Glaca na scenie w Płocku
ONS
Newsy
Edyta Górniak na scenie z Glacą i Moniką Kuszyńską. Ale miała seksowne stylizacje!
Edyta Górniak na scenie z Glacą i Moniką Kuszyńską. Ale miała seksowne stylizacje!
Edyta Górniak, Wojciech Modest Amaro jedzą razem kolację
Krystian Szczęsny/Polsat
TV-Show
Edyta Górniak zdradziła, co ja łączy z Wojciechem Modestem Amaro! Domyślacie się?
Edyta Górniak zdradziła, co ja łączy z Wojciechem Modestem Amaro! Domyślacie się?

Edyta Górniak pojawiła się jako gość specjalny w programie "Hell's Kitchen" , gdzie nie tylko oceniała dania przygotowanie przez uczestników, ale również zagrała dla nich koncert. Podczas kręcenia odcinka, diwa poznała prowadzącego, Wojciecha Modesta Amaro . Co o nim powiedziała? Co łączy Edytę Górniak i Wojciecha Modesta Amaro? “ Muszę przyznać, że na planie programu czułam się bardzo dobrze w towarzystwie szefa Amaro. Wydaje mi się, że łączy nas podobieństwo w walce o precyzję wykonywanego zawodu . Być może jednak zdobywamy to innymi sposobami :)”, powiedziała Edyta Górniak. Wszystko wskazuje na to, że ich ostatnie spotkanie, nie było ostatnim. “Z miłą chęcią przyjęłam zaproszenie szefa Amaro na kolację do jego restauracji”, zdradza Edyta Górniak. Czy Edyta Górniak była równie ostra w ocenach potraw uczestników programu, jak szef Amaro? Jak wyglądała kolacja, która uczestnicy z nią zjedli? Już dziś o 20:05 w Polsacie odcinek "Hell's Kitchen" z udziałem Edyty Górniak.   Edyta Górniak, Wojciech Modest Amaro na planie  programu Hell's Kitchen   Edyta Górniak, Wojciech Modest Amaro oceniają dania uczestników Hell's Kitchen

Edyta Górniak trafiła do szpitala
Instagram
Newsy
Edyta Górniak w szpitalu! Co się dzieje z artystką? "Praktycznie przestała mówić"
Edyta Górniak w szpitalu! Co się dzieje z artystką? "Praktycznie przestała mówić"

Edyta Górniak trafiła do szpitala! Jak udało nam się wczoraj dowiedzieć, artystka cierpi na zapalenie gardła, przez co została zmuszona do przełożenia swojego koncertu w Warszawie. 20 listopada na warszawskim Torwarze miał się odbyć finał trasy koncertowej "Love 2 Love". Niestety, jak podaje Fakt, stan zdrowia Edyty Górniak jest poważny. Artystka straciła głos i trafiła do szpitala w Los Angeles.   Zobacz: Edyta Górniak odwołuje koncert w Warszawie! Co się stało? Co z kupionymi biletami? Edyta praktycznie przestała mówić. Lekarze podali jej antybiotyki i sterydy, ale ich diagnoza była bezlitosna: Edyta dostała zakaz śpiewania przez dwa tygodnie. Edyta jest załamana. Bilety na koncert na Torwarze zostały wyprzedane praktycznie w całości. To miał być wielki show z udziałem m.in. Donatana i Cleo - w rozmowie z tabloidem zdradza znajomy Edyty Górniak. Trzymamy wiec kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia! Miejmy nadzieję, że Edyta Górniak pod opieką specjalistów już wkrótce zapomni o problemach zdrowotnych!   Zobacz także: Szałwia wyleczy ból gardła. Napary, inhalacje i płukanki   Edyta Górniak trafiła do szpitala. Gwiazda odwołała swój koncert w Warszawie.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner