Edyta Górniak w jury The Voice of Poland
ONS

Górniak zaproszona do jury "The Voice". Przyjmie propozycję?

Edyta Górniak w jury The Voice of Poland
ONS

Jesienią na antenie TVP po raz kolejny będziemy mogli uczestniczyć w poszukiwaniach najlepszego głosu w Polsce. Tym razem w jury "The Voice of Poland" nie zobaczymy Justyny Steczkowskiej i Patrycji Markowskiej (zobacz). Obie piosenkarki zrezygnowały z roli jurorek, a na ich miejsce trwają poszukiwania nowych równie charyzmatycznych twarzy. Jak twierdzi magazyn "Party", organizatorom podobno bardzo mocno zależy żeby w jury zasiadła jedna z najbardziej cenionych polskich piosenkarek, Edyta Górniak.

- Edyta przyciąga widzów jak magnes i ma doświadczenie jako jurorka - tłumaczy "Party" osoba z TVP.


Nie sposób się nie zgodzić. Wszystkie edycje "Jak oni śpiewają" z Edytą w jury biły rekordy popularności, co oznacza, że jej udział w "The Voice" z pewnością przełożyłby się pozytywnie na wynik oglądalności show. Ponoć diwa dostała już zaproszenie na zdjęcia próbne, ale na razie zastanawia się czy je przyjąć.

Bez względu na decyzję Edyty, poszukiwana jest jeszcze druga gwiazda. Kto zapełni jurorski skład? "Party" twierdzi, że mocną pozycję ma Kasia Nosowska, ale rozmowy trwają też z Ewą Farną, Anitą Lipnicką i Moniką Brodką. Jeśli z udziału w show wycofa się Górniak, na jej miejsce brane pod uwagę są Anna Maria Jopek, Ania Wyszkoni, Reni Jusis i Urszula.

Kogo z tej listy chcielibyście zobaczyć obok Tomsona i Barona oraz Marka Piekarczyka? My po cichu liczymy, że Edyta przyjmie propozycję.

Zobacz: Edyta wystąpi wśród światowych gwiazdEdyta z synem i partnerem na koncercie charytatywnym:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00