Górniak wspomina Paula Walkera
ONS

Tragiczna śmierć 40-letniego Paula Walkera była szokiem nie tylko dla Hollywood, ale i całego świata. Miliny fanów serii "Szybcy i wściekli" nie mogą uwierzyć, że nie żyje ich ulubiony aktor, który miał pojawić się w kolejnej części filmów o gangach samochodowych. Zobacz: Jest oficjalne wideo z tragicznego wypadku z Paula Walkera

Tragiczna śmierć gwiazdora dotknęła również Edytę Górniak. Piosenkarka na swoim Facebooku dziś w nocy podzieliła się swoimi refleksjami w tym temacie. Tym razem swój otwarty list z kondolencjami dla rodziny i bliskich Walkera napisała po angielsku.

- Znam wszystkie części "Szybkich i wściekłych". Oglądałam je jakiś czas temu z moimi mężczyznami. Uwielbiam te filmy z kilku powodów. Jednak jeden jest najważniejszy. Ten, który mówi o tym, że braterstwo nigdy się nie dewaluuje. Tak jak motto oddziałów Marine: "Sempre Fi - Zawsze Wierni". Dlaczego dobre dusze odchodzą tak szybko? Będziemy pamiętać Paula Walkera na zawsze. Piękny, wspaniały i utalentowany aktor. Wysyłam swoje kondolencje dla jego rodziny i przyjaciół - napisała w poście Edyta.


Nic dziwnego, że śmierć gwiazdora tak poruszyła Górniak. Piosenkarka miesiąc temu była pogrążona w żałobie po śmierci swojego przyjaciela i pierwszego menadżera, z którym odnosiła wielkie sukcesy. Zobacz: "Moje serce przykryte jest żałobą"

Fani opłakują śmierć Paula Walkera: